New Posts New Posts RSS Feed - Kako dobiti na masi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako dobiti na masi?

 Post Reply Post Reply
Author
bad boyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bad boyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako dobiti na masi?
    Posted: 29 Svibanj 2011 at 10:08
Bok,ja sam jedan pocetnik koji želi dobiti na masi uz pravilnu prehranu, uz dodatke prehrani i vježbao bih kod kuce znaci radio bih sklekove,zgibove i takve stvari.Želio bih da mi kažete da li bi mogao dobiti na masi uz vježbanje kod kuce,pravilnom prehranom a ona bi možda mogla ovako izgledati pa bih želio znati jeli u redu marenda:
zobene pahuljice  i whey sa mljiekom


dorucak:
to pojedem dok sam u školi sendvic i jogurt

rucak:
  naj cešce pietina tjestenina riba  i tako slicno izbjegavam frigano 

vecera: 
najceše ono od rucka ili nekakav sendvic
 
prije spavanja:
250 grama posnoga sira

evo pa mi sugerirajte prehranu
 i uzimanjem od dymatizea elite wheya i dekstroze  
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 10:35
Pozdrav!
Od cega bude ovaj sendvic u školi? Za veceru najbolje ostatak od rucka, ili pojedi 5 cijelih jaja, a uz ovaj posni prije spavanja dodaj neke orašaste plodove. Ostalo mi se cini ok, ali najvažnije je da budeš u suficitu s kalorijama Wink
Teretana ne dolazi u obzir?
Back to Top
bad boyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bad boyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 10:47
ovaj sendvic u školi mže biti buđola,mortadela takve stvari i još jedan jogurt,a za teretanu neznam možda kasnije jer nemam baš para trenutno.Možete mi reci kada da ubacim trening u koje doba dana,popodne ili? i poslije treninga bi pomiješao 30 g wheya i 70 g dekstroze,i da li se whey i dekstroza piju danima kada nema treninga ?
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 11:01
Neka sendvic bude od raženog/integralnog kruha, pilecih/purecih prsiju i povrca. Trenirati možeš kada god tebi najbolje odgovara, samo neka bude barem 2h nakon buđenja. Whey i dex se uzima samo nakon treninga, a whey još ujutro uz zobene...
btw. imaš ovdje dobrih stvari za kod kuce, pa si pogledaj: http://www.t-nation.com/ALSAuthor.do?p=Christian%20Thibaudeau
Back to Top
bad boyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bad boyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 11:17
Hvala,ali danima kada nema treninga da li da i onda pijem whey i kada?I kako bi organiziaro treninge za ono npr.ponedjeljak sklekovi,zgibovi pa srijeda...i to.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 11:39

 

Originally posted by bad boyyyy bad boyyyy wrote:

Hvala,ali danima kada nema treninga da li da i onda pijem whey i kada?I kako bi organiziaro treninge za ono npr.ponedjeljak sklekovi,zgibovi pa srijeda...i to.

Whey ako imaš novaca piješ uz obroke u kojima nemaš baš proteina!

što se tice treninga, možeš dobiti na masi, ali moraš imati dobar program, mislim.. za pocetak ce ti sve i svašta djelovati, ali za par mjeseci nece više!

Znaci kasnije neceš moci  odraditi par serija sklekova obicnih i par zgibova, i ocekivati da ceš rasti, trebat ce ti organiziraniji i kompleksniji program od toga

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
bad boyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bad boyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 12:12
Možete li mi vi reci ako vam se da što bi ponedjeljak radio,što srijedu i petak od sklekova,zgibova,trbušnjaka,cucnjeva,iskoraka,vježba za listove ono na stepenicama,sklekovi s odskocima,sklekovi na stolici s ruckama pa za triceps isto na stolici s ruckama,znam da je smiješno jer vam ovako sve govorim neznam te strucnije rijeci  i onda nakon tih vježbi  je vjerovatno vikend odmor pa onda opet tako??I da li je bolje da vježbam više puta na tjedan ili samo tri puta na tjedan?
Back to Top
badboyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 20:14
Još jedno pitanje nisam siguran što da uzmem da li da uzmem neki whey npr. onaj koji sam naveo od dymatizea elite whey ili da uzmem power mas xtreme?Molim vas još samo to. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.