New Posts New Posts RSS Feed - Leandra - sada i onda :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Leandra - sada i onda :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:44
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

Svaka cast, to je karakter!


Eh; i ja se sama sebi cudim što sam karakter. Inace nisam... Valjda sam si nešto zabrijala i eto... osjecam da mi je sada poceo ostatak moga života, s pravilnom prehranom i vježbama zauvijek
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:51
Ne znam zašto si se odlucila za keto...pa bi baš voljela da
malo naišeš o tome...inace ja ti ju neb preporucila..bar e
još u ovoj fazi...a kad i ako da... u kracem periodu
jedino.... no...napiši svoje razloge...
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 19:43
Koliko sam cula, preporucuje se u zadnjoj fazi definicije kod bb,te kod pretilih osoba koje imaju preko 20%BF. (I kod djece epilepticara, no to je jedna druga prica). Tu ja upadam. Nekako sam se pronašla u tome. Evo, za sada mi odgovara u svemu, nemam zamjerki. Radimcardio i vježbe, te uz keto mislim da ce ici sve nekako lakše, malo brže no inace. Nedjeljom idem još ina masažu cijeloga tijela, evo, baš se vratih, pa ce mi i to pomoci u transformaciji.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 21:52
Originally posted by Leandra Leandra wrote:

Koliko sam cula, preporucuje se u
zadnjoj fazi definicije kod bb,te kod pretilih osoba koje
imaju preko 20%BF. (I kod djece epilepticara, no to je
jedna druga prica). Tu ja upadam. Nekako sam se pronašla
u tome. Evo, za sada mi odgovara u svemu, nemam zamjerki.
Radimcardio i vježbe, te uz keto mislim da ce ici sve
nekako lakše, malo brže no inace. Nedjeljom idem još ina
masažu cijeloga tijela, evo, baš se vratih, pa ce mi i to
pomoci u transformaciji.


ok...probaj.....ali ja bi ti preporucila low
acarb...psihicki puno akše, pogotovo ama ženama, a uz
dobre treninge i složenu prehranu bi ti to jao dobro
išlo...no ok....i ja sam probavala svašta, tako da
razumijem... moja greška na keto je bila što sam premalo
jea masti iz straha.... pa eto..to si dobr izbalnsiraj i
sretno....
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 08:53
Hvala dalila, svakako cu probati što dulje budem mogla izdržati. Uzimam dovoljno masti...
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 13:28
Kupila sam keto diastix trakice i sada napravila test. Imam ++ )jedan zeleni :))...
I trenutno sam na 70,5 kg...(jbg, morala sam stati na vagu, jace je od mene )
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2011 at 18:36
Samo da javim da nisam na ketu više, idem laganini kako su mi i savjetovali :) Moram vam reci kako se super osjecam. program vježbi koje mi je trenerica napravila za prvi mjesec vježbe super funkcionira. Osjecam da se lagano topim...pogotovo u stomaku, kako je netko rekao i da ce biti Presretna sam...
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2011 at 14:19
Ne javljam se, al radim i dalje punom parom...:)
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2011 at 12:35
bravo Leandra, samo nastavi sa radom,
pratim te jer smo si slicni po visini i kilaži. poz
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2011 at 21:28
Evo me, nije me dugo bilo, smiješni zdravstveni problemi :) Pod smiješni mislim na to da mi je presmiješno imati vodene kozice u 30-oj godini, hahaha. Svi smo bili pikasti, ajme....KOMA!
Nisam ni vježbala da mi ne pukne plikic, baš mi bilo grozno. Evo, vracam se polako na trening, baš cu sada malo na orbitrek, a od sutra ujutro nastavljam po starome.
Slike i vaganje cu odraditi prije Uskrsa jedan dan.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2011 at 20:54
Znam kako ti je  Imao sam ih pocetkom godine, bio sam ih pun 
Btw. nemoj se odmah forsirati, tijekom kozica ti jako oslabi imunitet, pa se odmori kako treba ;)
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2011 at 14:35
Hvala Pitbull na savjetu, skužih i ja sinoc da nemam snage, baš se moram oporaviti. :( A sama inkubacija, odnosno period dobivanja dok nisu poiskakale van je bio grozan. 3 dana groznica, temperatura, diareja i sve na tu temu Joj, kada se sjetim samo... nadam se da cu uskoro biti u snazi, pa da nastavim gdje sam stala.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.