New Posts New Posts RSS Feed - Problemi s koljenom
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problemi s koljenom

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 23:24
Evo, po tko zna koji put na forumu pisem, ja imam skroz potrosene hrskavice na oba koljena, i trebao sam to davnih dana kirurski sanirati. Koljena pokrivaju cijeli zvucni spektar pri nekim radnjama, ali zanimljivo, kad sam u teretani, ni glasa od njih.
Straznje cucnjeve radim sa š50ak kg u setovima, a radim i razlicite varijante, ATG, paralela, parcijalni, prednji, straznji, overhead.
Bolovi u koljenima najcesce dolaze od nepravilnog izvodjenja vjezbi.
Dok god koljena prate smjer prstiju, ne prelaze prste puno i dok je teret u sredistu stopala, ne bi smjelo biti nikakvih problema.
Poznajem masu ljudi sa svakakvim problemima sa koljenima, i svi odreda prase po cucnju.

There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 09:26
I meni je puknut i krizni ligament i ostecen meniskus, i to skljoca na oba koljena ko ludo.. ali eto, cucanj mogu sa š00kg bez problema..
Sad idem kroz š5-ak dana na MR pa cemo vidjet tocno sto je..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 10:04
Meni ne samo da krcka koljeno nego cijelo tijelo
Niš me ne boli samo se cuje kad se dižem, okrecem... Recimo da sam to primijetila unazad par mjeseci od kad sam pocela raditi sa malo ozbiljnijim težinama.
Trebam li se zabrinuti?
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 16:42
Koje vjezbe, gdje i koliko krcka, koliko opterecenje?

There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 08:34
Ma kaj je najbolje ne krcka mi dok izvodim vježbe nego npr. ležim u krevetu i idem se dic a ono krckrckrc u koljenima i kicmi.
A kaj se tilce vježbi, klasika... cucnjevi, dl, iskoraci itd....
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 01:08
Hooooj
Vak krckanje u koljenu se pojavljuje radi oštecenja hrskavice, tak je meni pocelo nakon što sam dljosnula sa bicikla. Sve dok ne boli kad radiš cucnjeve nema frke. Nevezano za to ja sam bolove riješila tako da sam ojacala mišice koji okružuju koljeno. A kaj se tice krckanja skužila sam da nestane nakon kupanja u vrucoj vodi.
Hahahah Passiongym znam kak je to kad cijela krckaš, pošto mi i prsti na nogama znaju krckat morala sam odustat od karijere ninje. LOL
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 01:34
Evo baš citam neki lik je isto poceo krckat radi nekih brutalnih vježbi, glavnom po njemu si preopterecuješ zglobove, kaj bi znacilo da si trošiš hrskavicu. Tak da možda bi bilo bolje da ojacaš prvo neg pređeš na teža opterecenja. On se rešil toga pomocu yoge i nekih vježbi kaj se zovu Trigger point therapy ne znam kakve su upravo ih downloadam.
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 08:17
Baha hvala na odgovoru!
A kaj se tice jacanja mišica koje okružuju koljeno do ovih težina sam došla postupno kroz više od 4 godine vježbanja tak da nije da sam najednom napravila skok u smislu naglog povecanja težine s kojima vježbam. U svakom slucaju pogledat cu si ove vježbice, tnx!
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 11:21
No frks!
 
A to sa jacanjem koljena sam samo htjela podjelit kak sam se riješila boli Embarrassed
Bilo je strašno, cašica mi je znala "plesat" dok bi hodala, doktor me htio slat na operaciju a rekoh ja ne fala. (promoviram beneficije sporta LOL sram me bilo)
 
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 13:41
Originally posted by Baha Baha wrote:

No frks!
 

A to sa jacanjem koljena sam samo htjela podjelit kak sam se riješila boli Embarrassed

Bilo je strašno, cašica mi je znala "plesat" dok bi hodala, doktor me htio slat na operaciju a rekoh ja ne fala. (promoviram beneficije sporta LOL sram me bilo)

 




Ma joj, falabogu meni još niš ne pleše (za sada).
Back to Top
antica89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote antica89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 13:54
Eh to krckanje, znaci nisam jedini...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.