New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene :D

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2011 at 12:46

Originally posted by Miceps Miceps wrote:

  Najisplativije je uzeti odvojeni tablete magnezija Das gesunde plus (300kom pod š50mg) i isto tako Zink(+histidin+cistein) Das gesunde plus 40tl od š5mg, sve u DM-u. Popit 3magnezija i 2 zinka i to je to, uz po mogucnosti neki B kompleks ili B6 solo.

O CLA imam pozitivno mišljenje, kao i prema svim ostalim nezasc.masnim kis. Sve je to dobro, CLA, ALA, GLA, Omege 3,6 i 9, sve ce imati pozitivan ucinak. Ja ih osobno ne konzumiram jer najcešce dolaze u kaspulama od želatine (not vegic approved), ali zato unosim lanene sjemenke, orašaste plodove i ulja poput lanenog, maslinovog, kokosovog itd..za CLA se nadam da je škg sira kojeg jedem dnevno dovoljno da pokrije potrebnu kolicinu.
 Fala na odgovoru. Ni ne postoji mg+zn u istim tabletama - ili nisam gledala dobro. ja jos uvijek im zn+c-vitamin pa kad to popijem cu kupit zasebno zn.

Ne uzimam svakodnevno - al unutar tjedna 2 put uzmem od natural wealtha i b-kompleks. Svakodnevno uzimam chrom piccolinat i omega 3 pa da ne opterecujem jetru s previse dodataka sve ostalo svodim na "s vremena na vrijeme".

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.