New Posts New Posts RSS Feed - Međuobrok?!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Međuobrok?!

 Post Reply Post Reply
Author
cozz95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cozz95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Međuobrok?!
    Posted: 13 Listopad 2010 at 23:12
  Bok! Novi sam na forum,pa se baš ne snalazim,ne znam jeli negdje vec postavljeno ovo pitanje.Pa mislim da je ovdje najlogicnije da ga postavim.
Imam š5 god(š78/62) i prije 2 tjedna sam poceo ici u teretanu 4 puta tjedno.Sad bih vec htio poceti sa malo ozbiljnijom prehranom, znam odprilike šta bi trebao jesti tokom dana  i koliko. E sad,problem su mi međubroci kada sam u školi. Recimo kada idem ujutro: doruckujem zobene, u školi oko pol jedancst pojedem sendvic i škola mi završi u š0 do 2.Tad odmah iz škole idem na trening, al ja sam opet gladan, kupim si neku cokoladicu il tak neš i poslije treninga whey il cokoladno mlijeko.Isto tak popodne.I sad, ja mislim da sendvic i ta cokolada nisu baš najbolji izbor, al ne znam kaj bi drugo mogo pojest.Pa jel bi mi mogli preporucit da si neš doma napravim il kaj?
P.S. u teretani u koju idem ima u ponudi 0,50 whey š5 kn.Meni se to cini jeftino,il je tak svuda, i jel bi me ispalo jeftinije da si kupim u prahu pa sam radim?
opet P.S. ja imam odprilike 7-9 obroka dnevno,jel to bolje ili gore od uobicajenih 6?
Fala unaprijed!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 17:05
Originally posted by cozz95 cozz95 wrote:

   E sad,problem su mi međubroci kada sam u školi.


Jedi i u školi normalno. Znaci plasticna posuda i napuni je do vrha nekim mesom i makaronima il rižom i posnim il necim lijevim, glavno da ima proteina i nekih uh il mastiju. Na pocetku ce te gledat malo cudno al kad shvate da od tog rastu mišici prestat ce i naravno, proteine u prahu i shake nipošto nemoj nosit u školu jer ce te optužit da si na sterodima i da se drogiraš

Originally posted by cozz95 cozz95 wrote:


P.S. u teretani u koju idem ima u ponudi 0,50 whey š5 kn.Meni se to cini jeftino,il je tak svuda, i jel bi me ispalo jeftinije da si kupim u prahu pa sam radim?
opet P.S. ja imam odprilike 7-9 obroka dnevno,jel to bolje ili gore od uobicajenih 6?
Fala unaprijed!


skupo ti je to, kupi si proteine u prahu, tih 50g ce te ispast oko 8-9 kn

što se tice obroka, a ono, ako misliš da je obrok jedna cokoladica, varaš se , pojedi 6 poštenih obroka i to je to
  

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
cozz95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cozz95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 17:49
hvala puno!!
jel mi moš još sam rec neki primjer kaj da nosim u školu, il di da nađem neki primjer.
I nisam mislio da je 50g whey š5kn,nego 0,50 l, jel to isto?

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 17:49

 ma to je shake od po litre za š5 kuna ima toga u svakoj teretani,ali kupis sam svoje i jeftinije ti je.

soner,kidan na ovo o nosenju shakea u skolu,virujen da je istina

Back to Top
cozz95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cozz95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 18:03
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

soner,kidan na ovo o nosenju shakea u skolu,virujen da je istina



hehe, ma ni nebi ga nosio u školu, nestane mi u torbu
daj mi još recite, sad sam malo gledo tu na web shopu proteine i ne znam koja je razlika između
 elite whey-a i elite š2 hour-a?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 19:51
Originally posted by cozz95 cozz95 wrote:

hvala puno!!
jel mi moš još sam rec neki primjer kaj da nosim u školu, il di da nađem neki primjer.



A ono, imaš milijun primjera, riža+posni sir, meso+tijesto, krumpir+piletina, raženi+tuna, ak želiš da razred poprimi jedan fino aromatizirajuci miris onda uzmeš 4-5 kuhanih jaja i pojedeš to nasred razreda i tak, ima puno primjera
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 00:01
Originally posted by cozz95 cozz95 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

soner,kidan na ovo o nosenju shakea u skolu,virujen da je istina



hehe, ma ni nebi ga nosio u školu, nestane mi u torbu
daj mi još recite, sad sam malo gledo tu na web shopu proteine i ne znam koja je razlika između
 elite whey-a i elite š2 hour-a?
 

elite whey je brzo razgradujuci protein, elite š2 hour je spororazgradujuci protein odnosno kazein.tebi iza treninga treba whey

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 14:22
Integralni kruh i pureca sunka.. To je najbolje za u skolu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
cozz95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cozz95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 17:18
fala svima, puno ste mi pomogli!
jel bi mogo još samo pitat jel ima ikakve veze koje je marke whey il samo da uzmem najjeftiniji?
 

Edited by cozz95
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.