New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana, Trening...slika
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana, Trening...slika

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 15:56
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by omnia665 omnia665 wrote:

rego sam se na jos 4 foruma,i uglavnom su
"profesionalni" pristupi za razliku od Thorn-a i Illusions-
a... Iskreno neda mi se prepirat i stoga,drzim se one
stare,pametniji popusta...
 

Svi su pristupi profesionalni kada odgovaraju onome što želiš procitati zar ne? Normalna stvar, odgovaraju ti oni koji pišu ono što želiš procitati. Nisam ni ocekivao da ceš pisati hvalospjeve o onima koji ti upute negativne kritike.

Ti se onda drži onog foruma na kojem ce ti sve biti servirano na pladnju a po potrebi ce ti netko i sastaviti meni i treninge besplatno i cak, ako treba vježbati i hraniti se umjesto tebe.

Poslušaj illusions, ako te ovakvo što na forumu nervira kako ceš se tek suociti sa pravim problemima

 

mali ne vrijeđaj boss-a...he is watching you 

a sad da se vratim na temu...znaš onu poslovicu ˝Dajte covjeku ribu; Nahranili ste ga za jedan dan. Naucite covjeka da lovi ribu; Nahranili ste ga za cijeli život.˝...to ti je sad otprilike tvoja situacija..ne možeš ovisit o ljudima s foruma da ce ti cijeli život pisat prehranu i treninge...jednostavno moraš sam nauciti..znaci knjigu u ruke i citaj...bez osnova nema dalje...trebaš teoriju...kad svladaš teoriju primjeniš ju u praksi...kad ti to uspije onda si naucio i možeš dalje na sljedeci novo...tebi su možda na drugom forumu dali ribu ali nisu te naucili pecati na što smo te thorn i ja htijeli potaknuti ( a ne napasti te)...možda ceš jednom to cijeniti

btw...pripazi na konkretne savjete s foruma koje primaš bez nekog znanja o tome što pitaš da se ne zakopaš još dublje...ljudi imaju drugacija iskustva i najcešce ceš dobiti savjete koji proizlaze iz tih iskustva...ne treba ti to...oni su to vec prilagodili sebi..TI TREBAš OSNOVE I DALJE TO PRILAGODITI SEBI..nadam se da shvacaš sad

'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
omnia665 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote omnia665 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 19:14
eto ja se iskreno ispricavam ako sam prenaglio u
bezobraznim odgovorima,ali ocito full želin to promjenit pa
sam krenuo lakšim putem =)
thorn, illusions ISPRIKA
....možete li mi samo odgovorit na one moje sise..koji im
je K??
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 19:32

Originally posted by omnia665 omnia665 wrote:

....možete li mi samo odgovorit na one moje sise..koji im
je K??
 

koliko vidim na slikama preslabo je za ginekomastiju, tako da bacam sumnju na lipomastiju.

dakle, ako vec želiš to rješavati, skidaj bodyfat što niže možeš jer ako mast odlazi s cijelog tijela morat ce otici i s tog dijela, i stavljaj poseban naglasak na vježbe za prsa jer što više povecaš mišicnu masu na tom dijelu to ce manje doci do izražaja nakupljena mast.

također, poradi na držanju, tj što više lopatice skupljaj prema nazad dok sjediš stojiš, tj. isprsi se tako da ti onda prijeđe u naviku i da ojacaš mišice na stražnjem dijelu leđa.

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 19:54

Originally posted by Omen Omen wrote:

 Lupi ketogenu prehranu (http://hr.wikipedia.org/wiki/Ketogena_dijeta).

http://www.dietketogenic.com/ketogenic-diet-recipes.php?lang =hrv

5x tjedno trci 7km (probaj hiit nakon što dođeš malo u formu) i 3-4 puta tjedno teretana.

Prijatelj mi je cuda napravio sa ketogenom prehranom za 5 mjeseci. Poceo sam ju i sam prakticirati.  
 

 

KETO DIJETA SE DRZI MAKSIMALNO 8 TJEDANA!!!

Back to Top
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 20:05

Pretpostavljam da je zanemario taj savjet kad nije postavio dalje pitanja o toj temi...proporucam to i ostalima kad citaju ovu temu ->ovo se odnosi na ketogenu

@omnia665
ma nije ti ništ ne cvili!!!!!!!!!!!!! samo si klasican primjer muškarca  2š.st. kojem se jelda nakuplja salo...sad ovisi samo na kojem mjestu...tebi naprimjer na trbuhu i cickama ...nekom ce negdje drugdje...ugl. nije ni bitno...99,99% sam uvjerena da ce ti to otici kad spustiš bf i ojacaš mišice jer ih konkretno na tom mjestu sad baš nemaš....nemoj si dizati paniku gdje joj nije mjesto...jednostavno nemreš imati prsa ko tip s naslovnice nekog casopisa kad opce ni ne vježbaš i prehrana ti je u k....odlucio si se za promjenu...nastavi tako i problem ce se s vremenom riješiti..da ne zaboravim uz tvoj trud naravno 

sretno

'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.