New Posts New Posts RSS Feed - Problem sa prsima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem sa prsima

 Post Reply Post Reply
Author
nhd17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nhd17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problem sa prsima
    Posted: 06 Kolovoz 2010 at 13:58
Aktivan sam sto se tice vjezbanja. Cesto radim sklekove, podizem se na vratilu i razboju, ponekad radim i sa bucicom (u kuci)..

Uglavnom, nista pretjerano, cisto da ostanem u formi.. Ono sto je problem je da prsa nikako ne mogu izoblikovati, jel problem u vjezbama, ishrani ili je neka treca stvar?

Evo i slike:

http://i37.tinypic.com/2i9s3cz.jpg

http://i33.tinypic.com/alg803.jpg

http://i34.tinypic.com/20sc5c9.jpg

Hvala..
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 14:05
Imaš normalna prsa, nemaš se što brinut. Imaš nešto sala na prsima, al to ce otic kad središ prehranu 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
nhd17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nhd17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 14:13
  Nekako mi previse okruglo izgledaju.. To nikako ne mogu srediti... :S
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 14:28
To ti je blaga lipomastija- nakupljanje sala, sredi prehranu i vježbaj, nema ti druge 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
nhd17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nhd17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 15:19
Sta mi predlazete da radim od vjezbi, izuzev teretane.. Znaci, cisto tjelsena tezina..
Back to Top
nhd17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nhd17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 08:51
Iko?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 09:53
Originally posted by nhdš7 nhdš7 wrote:

Sta mi predlazete da radim od vjezbi, izuzev teretane.. Znaci, cisto tjelsena tezina..


Kako ti je izgledalo vježbanje do sada? Koliko si sklekova, zgibova radio na dnevnoj bazi?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
nhd17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nhd17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 10:02
Praktikovao sam vjezbe rano ujutro, cim ustanem iz kreveta.. Otprilike 2x20 sklekova i nekih 20-ak trbusnjaka (njih sam slabije radio)..

Sada sam potpuno izmijenio prehranu, trcim barem 2 puta sedmicno i svaki dan radim drugu grupu misica pa sada treninzi izgledaju otpilike ovako:

Trbusnjaci (3x20 ravno, bocno)
Sklekovi (3x20 uski, sirina ramena i siroki)
Ledja, nasao sam na http://www.coopersguns.com neke vjezbe pa radim sljedece (Single Arm Row jer imam jednu bucicu od š0 KG, Chin-up i cesto radim na razboju)
Noge (Cucnjevi i trcanje)
Ruke (Radim sa bucicom, sklekovi, vratilo)

Ako nije problem da mi Vi neke vjezbe predlozite, ili izmijenite ovo sto sada radim...
 

Edited by nhdš7
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 11:16
Fokusiraj se na proteinsku hranu, radi š00 sklekova dnevno sa širokim rasponom ruku.
Radi razvlacenje bucicama te potisak i morat ce se vidjeti promjena.
Ovo govorim sada za prsa, ostatak treninga ti je ok.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
nhd17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nhd17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 11:37
Za razvlacenje bucicama i potisak ce biti problem, imam samo jednu bucicu mada potrudit cu se da nabavim jos jednu.. Sta je sa vjezbom Pullover bucicom? Je li ona efikasna?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 12:04
Originally posted by nhdš7 nhdš7 wrote:

Za razvlacenje bucicama i potisak ce biti problem, imam samo jednu bucicu mada potrudit cu se da nabavim jos jednu.. Sta je sa vjezbom Pullover bucicom? Je li ona efikasna?


Nije baš, ako se pravilno izvodi, pullover bi trebao bit izolacija za latove a ne prsa

Ako ne ideš u teretanu, radi doma sklekove, ima ih milijun varijacija, uski, široki, s nogama na stolici...
Rijeąeno na PM.
Back to Top
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 19:03

Originally posted by nhdš7 nhdš7 wrote:

Sta mi predlazete da radim od vjezbi, izuzev teretane.. Znaci, cisto tjelsena tezina..
 

hmm....google?!...znaš on ti zna puno zanimljivih bodyweight vježbica,a ak hoceš konkretan prirucnik sa ljepom zbirkom bodyweight vježba nabavi knjigu You are your own gym (ok cudno je da sam ja nekom pocela preporucat knjige)

'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
nhd17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nhd17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 23:23
Trazio sam po google-u, nasao sam dosta toga, ali me opet strucno misljenje vise zanimalo.. Evo nasao sam i knjigu, pa vidjet cemo napredak! ;) Hvala svima jos jednom! ;)
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2010 at 00:41
Skini si onaj P90X program,tamo ima dosta "kucnih" vježbi
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.