New Posts New Posts RSS Feed - Kako zadržati prsa, koje vježbe? (pomoc)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako zadržati prsa, koje vježbe? (pomoc)

 Post Reply Post Reply
Author
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako zadržati prsa, koje vježbe? (pomoc)
    Posted: 31 Srpanj 2010 at 13:25
  Nova sam na forumu i ne snalazim se bas sa trazenjem i listanjem pa sam odlucila pokrenuti novu temu..
Ukoliko sam fulala i smjestila ovo u krivu temu ili ako nesto slicno vec postoji uputite me a ovo fino pobrisite..=)
Unaprijed hvala..

DAkle ovako..Zimi uglavnom posjecujem teretanu iako mi je trcanje strast.
Razlog tome je sto mi je grlo jako osjetljivo i cim postane iole hladno eto meni gnojne upale angina..
Ljeto je deeefinitivno moje bez obzira na vrucine..E sad problem..Preko zime se ugl. nakupi par kg viska koji fino odu dolje nakon kratkog trckaranja, medutim ode i meni osobno najdrazi dio tijela a to su prsa
Inace imam jako dobru tricu koja naginje cetvorki a ljeti se taj broj tako brzo smanji do te granice da mi najmanji grudnjak u ormaru puse
DA ne govorim o kupovini kostima..Ovu godinu kupim kostim koji mi stoji woow i za tri tjedna moram kupit broj manji

Zanima me postoji li nacin na koji zadrzati prsa ??
Koristim par vjezbi za prsa ali nema ucinka ..
Unaprijed zahvaljujem na odgovorima
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2010 at 13:37

 Odlazi masno tkvo iz prsa, ništa neuobicajeno  mišicno tkivo je puno dublje pod tim masnim tako da vjerojatno kako gubiš kilograme i masno tkivo odlaze s cijelog tijela pa tako i s prsa.

Koje vježbe koristiš za prsa?

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2010 at 13:39
Preimenovao sam temu da bude jasnije o cemu se radi (iz naslova) .
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2010 at 13:54
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Odlazi masno tkvo iz prsa, ništa neuobicajeno  mišicno tkivo je puno dublje pod tim masnim tako da vjerojatno kako gubiš kilograme i masno tkivo odlaze s cijelog tijela pa tako i s prsa.

Koje vježbe koristiš za prsa?



Uglavnom vjezbe sa bucicama i zenski sklekovi :)

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2010 at 23:36
baci se ti ozbiljnije na teretanu i smanji malo trcanje Vecim težinama ceš gradit tijelo po želji i održavat ga vitkim i cvrstim, a neceš se previše "sušit" tamo di ne treba Metabolizam puno bolje reagira na takav oblik treninga...ubrzan je satima poslije za razliku od raznih oblika kardio treninga kojima kalorije trošiš samo dok ih izvodiš... probaj se malo zabavit kružnim treninzima sa vecim opterecenjem...

Ja sam kardio malo pomalo pa totalno izbacila..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 10:46
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

baci se ti ozbiljnije na teretanu i smanji malo trcanje Vecim težinama ceš gradit tijelo po želji i održavat ga vitkim i cvrstim, a neceš se previše "sušit" tamo di ne treba Metabolizam puno bolje reagira na takav oblik treninga...ubrzan je satima poslije za razliku od raznih oblika kardio treninga kojima kalorije trošiš samo dok ih izvodiš... probaj se malo zabavit kružnim treninzima sa vecim opterecenjem...

Ja sam kardio malo pomalo pa totalno izbacila..


Teretana u koju sam isla se zatvorila, a ove ostale su cista sramota
Primjera radi..kardio sprave su nam ogranicili na š5 minuta, bicikle su sve razdrndane, jedna traka plus jedan ergometar..Svako toliko nesto rikne i velike su guzve..
Jedina teretana koja nesto valja papreno kosta,  tako da mi je trcanje najbolja opcija..
Uvijek vrijedi pravilo, plati pa se rugaj a ako nemas za platit snadi se druze..

Iskreno ne mogu zamisliti da izbacim trcanje jer mi je to psihicki vise potrebno nego fizicki

Ipak..hvala na odgovoru

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 22:57
Nije ga potrebno skroz izbaciti Nebi htjela da ispadne da sad svima savjetujem da se ostave trcanja i upišu teretanu, naravno da svi ne vole takav oblik treninga Trcanje je super ali ako ga predugo i preintezivno forsiramo, i trcimo uvijek isto, i vremenski i istim intenzitetom, pa još ako nam je uz to prehrana slaba...dolazi do sušenja, cesto onih dijelova tijela koji nam najmanje trebaju da se suše :)

Ja govorim iz svog iskustva, ali moram priznat da i nisam neki ljubitelj trcanja pa mi je zato i lakše sve to izbacit Vidjela sam da mi sa svakodnevnim kardio treninzima snaga pada, ruke se suše, ma cijeli gornji dio propada...a bome i donji, i ono što treba i ne treba :) Pa sam odlucila malo stat s tim i cisto se posvetit težinama...al dobro, i moji ciljevi su malo drukciji

Ti nemoj izbacivat trcanje ako ga toliko voliš, nema potrebe. Samo cesto mijenjaj...ubaci malo kratkih sprinteva npr..bilo šta da budu neke varijacije, da se tijelo ne privikne na konstantno jednaku aktivnost. Pa onda uz takav trening ako možeš još radi trening snage da tijelu daš razloga da cuva miške
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.