New Posts New Posts RSS Feed - Problem s prehranom - Trebam Pomoc!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem s prehranom - Trebam Pomoc!!

 Post Reply Post Reply
Author
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problem s prehranom - Trebam Pomoc!!
    Posted: 31 Srpanj 2010 at 01:56
Znaci ovako, od 2š.06.20š0 godine sam na zdravoj prehrani i treninzima naravno i kad sam s time krenuo imao sam 96,7kg, jucer(30.07.20š0) ujutro se važem i imam 89,7kg uz pravilno konzumiranje zdrave prehrane ono 5 obroka u razmaku od 3 sata.

Problem ovoga je sto moji roditelji i ostali misle da sam u malo vremena izgubio previše kilaže i kazu mi da sam blijed/zuckast u licu te da izgledam ko bolesnik. Ali ja se osjecam odlicno tj ono pun energije i ne patim od slabosti...

Ni sam više ne znam što da radim, ne želim više gubit na kilaži jer mi je to optimalna kilaža, kako da ostanem na ovoj kilaži? I da mi se vrati ta normalna boja lica.

Sportski pozdrav

Edited by Debelii
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 00:00
Hehehe jooj da sam ja stalno slušala svoje još bi imala š0 kg više

Pa i nisi sad nešto previše izgubio, ne vjerujem da ti je zbog tih 6 kg manje tolika promjena u licu, pogotovo ako si jeo ok? Koliko si visok? Možda ti i je premala kilaža...ako je onda treba vratit malo te kilaže ali mišicne mase naravno..

Ako ne želiš gubit na kilaži samo dobro treniraj i pravilno i dovoljno jedi, dakle uskladi prehranu sa treningom da ti unos i potrošnja budu jednaki ( na pocetku se možeš pozabavit sa brojevima, kalorijskim vrijednostima hrane itd.) a kasnije ceš uc u đir pa ceš sam skužit koliko ti je dovoljno za neko optimalno stanje. Tako ceš dovoljno jesti, imati dovoljno energije za odradit dobar trening, a to ce sve rezultirat dobrom formom, bez gladovanja i blijedog lica
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 13:17
Visok sam š85, jutros na vagi imo 89,8 dali je to ok??

Jedem tocno onako kak pise u faq o zdravoj prehrani i strogo se toga drzim, valjda je to pravilno, a koliko jedem meni se cini da i previse jedem .
Kako da se pozabavim s time da mi unos i potrošnja budu jednaki(ima li neka fora kak to ide?), pa ja se osjecam bolje nego kad sam imo š05 kila i nego kad sam imo 96kg osjecam se bolje i pun snage-energije samo sam blijed u licu, i vjeruj mi negladujem nikako, jos radim u kuhinji pa su mi sve zdrave namirnice na raspolaganju...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 23:44
Ako je tebi ok i meni je

Ma gle, bitno je kako se osjecaš...ja sam isto uvijek blijeda i zato jedva cekam da me sunce opali malo, odma se spržim, blaženo ljeto :)) Al to ne znaci da moram nabit kile, isto bi mi bilo :) Ako se ovako dobro osjecaš guraj dalje!

Da biš kontrolirao unos trebao biš se malo pozabavit tablicama kalorija i vaganjem hrane....potrošnju izracunaš prema aktivnostima, imaš masu tablica po netu. Naravno sve su ti približni izracuni. To si nekako narihtaš da cca uneseš koliko potrošiš, i pratiš kilažu. Ako se ne mice, na pravom si putu

Ma samo ti jedi što cišce, treniraj dobro i sve ce bit ok, glavno da nisi gladan i iscrpljen
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.