New Posts New Posts RSS Feed - B&#ššš;njour :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

B&#ššš;njour :)

 Post Reply Post Reply
Author
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: B&#ššš;njour :)
    Posted: 26 Srpanj 2010 at 18:17
Dobar dan !
Nikad nisam imala problema sa težinom, mogla bi se nazvati "sretnicom".. mogu pojest koliko hocu a stanje na vagi se ne mjenja,ali ako nemam toliko vremena za hranu onda jako brzo izgubim kile..
Sada,nažalost, imam 56 kn na š75 cm..nemogu dignut kilažu po ovim ljetnim vrucinama ali to me ne brine koliko bi hitjela da vec jednom tu "srecu" isklesam i da sve stoji ZATEGNUTO !
Zanima me dali se vožnjom bicikle može podignuti sražnjica i zategnuti taj dio a da ne smršavim još više ??

Obaziruci se na ono što sam procitala vidim da ima puno ljudi(vecinom žena) koje se samo žale kako su debele i kako im se neda vježbat i držat se prehrane, bez muke nema nauke ! ili prihvati sebe kao osobu bez obzira na to koja je tvoja tjelesna kilaža (jer ipak su to sve stereotipi) ili prestani kukat i pocni vježbat,jest kako treba i ne ocekivat rezultate preko noci, jer ništa ne pada s neba


Svi smo mi ljudi od krvi i mesa, neki više neki manje :))
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 21:55
Originally posted by Oya Oya wrote:



Zanima me dali se vožnjom bicikle može podignuti sražnjica i zategnuti taj dio a da ne smršavim još više ??


Vožnja bicikla je crobni sport i kao takav služi za dobivanje kondicije i sagorjevanje viška kila.

Ja bih ti savjetovao da se uhvatiš box cucnjeva, good morninga i romanian deadlifta, s takvim vježbama ceš sigurno "podignut" stražnjicu i ucvrstit zadnju ložu koja "drži" gluteuse (stražnjicu).
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 22:04
koliko mi otprilike treba vremenski za neke rezultate?
al vožnja biciklom nije na odmet?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 22:42
Originally posted by Oya Oya wrote:

koliko mi otprilike treba vremenski za neke rezultate?


Na rezultate ovisi puno stvari, genetika, prehrana, tjelesni tip osobe, trening etc., znaci, jako je teško rec u kojem vremenskom periodu bi mogla vidjet rezultate.

Originally posted by Oya Oya wrote:


al vožnja biciklom nije na odmet?


Možeš 2-3 puta tjedno vozit bicikl, ali onda moraš pojacat kcal, jer ako odeš u kalorijski deficit, gubit ceš kilograme, a koliko sam shvatio tebi to nije cilj.

Neka ti baza budu treninzi sa utezima jer ti trebaš dodat mase na zadnju ložu i gluteuse da bi došla do svog cilja
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.