New Posts New Posts RSS Feed - Trbusni misici
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trbusni misici

 Post Reply Post Reply
Author
Dado View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dado Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trbusni misici
    Posted: 04 Travanj 2007 at 09:23
Hi. citao sam vas clanak o  "Trbusnjaci - vjecita muka

Citat:

Vecina vas ima zavidno razvijene trbusne misice, uostalom to mozete jednostavno provjeriti izdahnete li u potpunosti na usta i stegnete ih, pokusajte ih napipati, ono nesto tvrdo sto se da opipati ispod sala su vasi trbusnjaci.

Ali zasto se ne vide ? U prethodnoj sam recenici spomenuo salo, visak masti koji se godinama deponirao preko trbusnih misica, to je uz visak potkoznih tekucina najveci razlog zasto se ne vide.

Kada bi mogli u jednom potezu ukloniti masti, sokirali bi se kvalitetom vasih misica. Istina, nemaju svi vrhunski razvijene trbusne misice, ali sigurno imaju svi koji su bar malo tjeslesno aktivni.

Samo me zanima kako smrsaviti ali na trbuhu, sa ostalih strana sam dovoljno mrsav ali i ne ne trbuhu, kada sjednem pokazu mi se 2 "crte" ili kak se to kaze sala. katastrofa
Back to Top
mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2007
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2007 at 11:05
 Ja ti mogu reci svoj primjer: prije 2,5 godine sam imala ne 2, nego "4-5 crti" kad sam sjela. totalno sam promijenila nacin prehrane i redovito radila trbusnjake, ali ziva je istina - trbusnjaci se stvaraju na tanjuru a ne trbusnjacima!!! Mozda je drukcija metoda za cure i decke, ali mislim da je stvar u ubrzavanju metabolizma, i promjeni prehrane i nacina zivota. I ja sam htijela izgubiti salo samo na trbuhu, a na kraju sam u nekoliko mjeseci skinula 7 kila koje mi se do danas nisu vratile. Tada sam imala 56,57 kg a sad variram 49.50.5š, s tim da ima dana kada se odvalim od klope ali onda cijeli iduci tjedan pazim. Ali sto se tice trbuha, vaga nema toliko smisla koliko centimetri.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.