New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
Marko232 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko232 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 23 Lipanj 2010 at 18:57
evo moje ime je marko i imam š7 god.visok sam š.80 tezak 56kg..znaci sljedece godine pauzirem kako sam pao godinu i onda vecernju jer moja stare vise ne trpi..imat cu mnogo vremena za prehranu vjezbu pa sam odlucio svratit na vas forum da pitam par pitanja..kakva mi mora bit prehrana da se udebljam..sta da jedem????,kakve vjezbe da vjebam s utezima od 5 kg.da nebi jos smrsavio,kolko da vjezbam tjedno,i dal mi mozete preporucit neli whey,kreatin i jos nest sto mislite da bi pomoglo za podizanje misicne mase.i da se razumijemo meni ne smeta da dobim malo sala...i sta mislite da uzmem koj wheight gainr jer sam cuo da su smeca...molim da bi ste mi odg. na ova pitanja jer se mislim stvarno ozbiljo bavit s tim i nezim jos smrsavit od teretane..
Back to Top
Marko UFC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko UFC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 12:57
jedi vise i potakni rad misica vjezbanjem..marko samo
osnovne vjezbe..:)
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 18:45

Primi se škole

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.