New Posts New Posts RSS Feed - Zadnja loža?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zadnja loža?

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 22:38
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Morat cu onda i ja probat tu vjezbu.. a vidite, voditelj mi je rekao da je morao asistirat nekom idiotu u teretani koji se nasao izvoditi tu vjezbu, pored ostalih vjezbi za zadnju lozu...

Et vidiš, kad neceš ti vježbi, dođe ona tebi


A kako je izvodit ako nema u teretani svedskih ljestvi ni nikog da ti asistira??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 22:41
Pa, držiš sam sebe za noge i radiš GHR 
A neam pojma, da baš nigdje u teretani nema ništa da podvuceš noge?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 23:29
 ako nema nikog nemoras,ja san zva ovu sta radi da mi asistira jer nisan moga nigdi zakacit noge ili previsoko ili nisko.i pomazen se rukama normalno,i dobro pogodi bas osjetis misic
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 23:30

Originally posted by davor23 davor23 wrote:



Morat cu onda i ja probat tu vjezbu.. a vidite, voditelj mi je rekao da je morao asistirat nekom idiotu u teretani koji se nasao izvoditi tu vjezbu, pored ostalih vjezbi za zadnju lozu...
 

Idiot je jedino jer je zvao tog voditelja da mu pomogne, kad si u problemu najlošija stvar koju ceš uciniti je da zoveš za pomoc nekog glupljeg od sebe

Originally posted by Furai Furai wrote:

Pa, držiš sam sebe za noge i radiš GHR 
A neam pojma, da baš nigdje u teretani nema ništa da podvuceš noge?
 

Upravo to furai, tako ja radim na onoj konstrukciji sa gornjom i donjom koloturom, sam što je trebalo neko vrijeme da to skontam. Treba bit kreativan ponekad.

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 23:35
 meni od kad je zavrsija trening jos i sad lagao osjecan zadnju lozu
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 20:06
natovariš uteg kolutima, i podvuceš noge pod šipku. Isprobano, radi...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:01
Originally posted by Furai Furai wrote:

natovariš uteg kolutima, i podvuceš noge pod šipku. Isprobano, radi...


Budem probao u srijedu.. nadam se da nece bit nikoga u teretani jer ce se ljudi zgrazat
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:10
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Budem probao u srijedu.. nadam se da nece bit nikoga u teretani jer ce se ljudi zgrazat
Ma kakvo zgražanje, samo ti peglaj svoje, boli te cošak tko ce šta rec
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:16
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Budem probao u srijedu.. nadam se da nece bit nikoga u teretani jer ce se ljudi zgrazat
Ma kakvo zgražanje, samo ti peglaj svoje, boli te cošak tko ce šta rec

A koji je razlog da ne valja fleksija na masini??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:51
 davore provjereno GHR puno bolje pogodi lozu.lagano se spustaj pa rukama pogurni i dizi,jednostavna a teska vjezba u jednom i od sad cu je uvik radit sigurno.a to sipku navalit kolutima i podvuc proba san ali kad stavin kolina na strunjacu da ne upiru u pod jer bole onda zulja me ta sipka. bolje zovi nekog ko nije neki idiot
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 16:16
Baš sam juce odradio pet serija x pet ponavljanja Barbell Straight Leg Deadlift... radio sam sa 40 kg. opterecenja... i dobio upalu da se u gace usexxm... ... ali "ljubav je bol" rece pas dok je hebo ježa !
Who dares wins!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 13:26
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 davore provjereno GHR puno bolje pogodi lozu.lagano se spustaj pa rukama pogurni i dizi,jednostavna a teska vjezba u jednom i od sad cu je uvik radit sigurno.a to sipku navalit kolutima i podvuc proba san ali kad stavin kolina na strunjacu da ne upiru u pod jer bole onda zulja me ta sipka. bolje zovi nekog ko nije neki idiot


Probao sam je jucer u stanu.. cura mi sjela na noge, a ja vjezbao.. haha.. pa to je ubitacna vjezba.. uz pomoc ruku naravno sam napravio jednu jednu seriju od jedno 6 komada.. ali ubuduce, obavezno ulazi u raspored treninga.. je...o..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 13:27

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 davore provjereno GHR puno bolje pogodi lozu.lagano se spustaj pa rukama pogurni i dizi,jednostavna a teska vjezba u jednom i od sad cu je uvik radit sigurno.a to sipku navalit kolutima i podvuc proba san ali kad stavin kolina na strunjacu da ne upiru u pod jer bole onda zulja me ta sipka. bolje zovi nekog ko nije neki idiot


Probao sam je jucer u stanu.. cura mi sjela na noge, a ja vjezbao.. haha.. pa to je ubitacna vjezba.. uz pomoc ruku naravno sam napravio jednu jednu seriju od jedno 6 komada.. ali ubuduce, obavezno ulazi u raspored treninga.. je...o..
 

E pa ti ne slušaj nas

Vidiš i sam onda da ti loža nije toliko jaka koliko si mislio

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 13:46
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 davore provjereno GHR puno bolje pogodi lozu.lagano se spustaj pa rukama pogurni i dizi,jednostavna a teska vjezba u jednom i od sad cu je uvik radit sigurno.a to sipku navalit kolutima i podvuc proba san ali kad stavin kolina na strunjacu da ne upiru u pod jer bole onda zulja me ta sipka. bolje zovi nekog ko nije neki idiot


Probao sam je jucer u stanu.. cura mi sjela na noge, a ja vjezbao.. haha.. pa to je ubitacna vjezba.. uz pomoc ruku naravno sam napravio jednu jednu seriju od jedno 6 komada.. ali ubuduce, obavezno ulazi u raspored treninga.. je...o..
 

E pa ti ne slušaj nas

Vidiš i sam onda da ti loža nije toliko jaka koliko si mislio



Opet mi je jaca od quadsa.. npr. kad radim noznu ekstenziju, radi koljena nemogu ni sa 5kg do vrha izravnat nogu.. na desnoj nozi mogu ajde sa š0kg izdrzat
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.