New Posts New Posts RSS Feed - Zainteresirana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zainteresirana

 Post Reply Post Reply
Author
Masterica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Masterica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zainteresirana
    Posted: 11 Ožujak 2010 at 00:54
Bog svima, ja sam nova registirana ali pratim vas svakodnevno i odusevljena sam vasim savjetima. Naime, prije 2 mjeseca odlucila sam dovesti u red svoju prehranu tako sto sam izbacila slatko iz svoje prehrane, svaki dan ujutro jedem zobene i probavin zitarice, za rucak jedem normalno (bez kruha , ne mjesam npr. krumpir i meso, popodne jedem bademe a prije 6 pojedem dvije jabuke i natjeram se popiti do 2 litre vode dnevno. Vec dva mjeseca vjezbam u teretani po 3 puta tjedno, izbacila sam auto i buseve iz voznog reda i koristim noge koliko je moguce vise. U ta dva mjeseca skinula sam 4 kg. Zanima me je li to ok i da li radim koje greske kod prehrane. Unaprijed zahvaljujem!!!!!!!!!!
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 01:25
A gdje je vecera ??
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Masterica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Masterica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 02:25
jabuke i to je to, nemam baš neku naviku drugo jesti navecer
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 06:54
 Dobrodosla
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 09:28

 Hey Masterica

Greške, greškice... sigurno nas pratiš svakodnevno?

š. Obavezno sredi tu veceru - 2 jabuke prije 6 su niš, a ne vecera ;) I da...slobodno jedi nakon 6 ...
2. S cim jedeš zobene ujutro?
3. Nije potrebno odvajat krumpir/meso, rižu/meso i tome slicno....samo se pobrini da ti se kroz tjedan što više tih obroka za rucak sastoji od povrca sa nekim izvorom proteina, a onda povremeno, š-2x tjedno ubaci neke gore navedene ugljikohidrate, i skombiniraj ih sa nekim lisnatim povrcem i opet proteinima..
4. Opcenito ti fali proteina, a i povrca - imaš meso, jaja, tunu, ribu opcenito, mlijecne proizvode....ukomponiraj ih negdje ;) 
5. Ne znam kakav je trening i da li što jedeš nakon njega ali ako ne, to bi trebalo promijeniti...

Bravo za te 4 kg ali pazi na to da ne jedeš premalo jer mi se cini da je tako....nije ti u cilju usporavati metabolizam, jest si mišice i gubit vodu....moraš uposlit masne naslage, a za to ti trebaju pravilne kombinacije pravilnih namirnica i jedan mudro složeni trening

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Masterica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Masterica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 12:22
Hvala gym_girl !!!!!

š. Potrudit cu se oko toga!!!
2. Jedem ih uvijek s mlijekom 0,9%
4. Meso jedem 3 do 4 puta tjedno i to najcešce piletinu bez kožice u kombinaciji s salaton ili kuhanim povrcem, tunu jedan put tjedno i kuhanu ribu jedan dan, a ostale dane kombiniram neku tjesteninu. A što se tice jaja nije baš da ih konzumiran ali potrudit cu se oko toga!!!
5. Trening: 20 min orbitrek, 20 min traka za trcanje, 20 min steper, š0 min bicikla, te pola sata vježbe za noge i trbušne mišice, a sve to tri puta tjedno, nažalost poslije treninga ne jedem ništa, ali ako nije problem samo da mi daš savjet što da pojedem poslije treninga?!!?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 16:05
Dobrodošla i još bolje nas našla u temama! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Masterica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Masterica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 21:14
Hvala Zoki!!!!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 09:59

Originally posted by Masterica Masterica wrote:

Hvala gym_girl !!!!!

š. Potrudit cu se oko toga!!!
2. Jedem ih uvijek s mlijekom 0,9%
4. Meso jedem 3 do 4 puta tjedno i to najcešce piletinu bez kožice u kombinaciji s salaton ili kuhanim povrcem, tunu jedan put tjedno i kuhanu ribu jedan dan, a ostale dane kombiniram neku tjesteninu. A što se tice jaja nije baš da ih konzumiran ali potrudit cu se oko toga!!!
5. Trening: 20 min orbitrek, 20 min traka za trcanje, 20 min steper, š0 min bicikla, te pola sata vježbe za noge i trbušne mišice, a sve to tri puta tjedno, nažalost poslije treninga ne jedem ništa, ali ako nije problem samo da mi daš savjet što da pojedem poslije treninga?!!?
 

Prvo odradi vježbice za noge i trbuh, pa onda kreni na kardio

a poslije treninga, s obzirom da mršaviš, pojedi neki izvor proteina (meso, oslic,tuna) sa povrcem, s tim da prije treninga pojedeš također neki izvor proteina, povrce + neki izvor složenih ugljikohidrata (malo integralnog kruha, riža..)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Masterica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Masterica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 17:33
Hvala potrudit cu se vec od danas!!!!!!!!!!!!   
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 21:42
 zasto nebi poslin treninga jednostavno whey uzela najjednostavnije  ostalo necu komentirat to ce gymka vidin da se vec uvatila
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.