New Posts New Posts RSS Feed - "love handls"kako ih se riješiti???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"love handls"kako ih se riješiti???

 Post Reply Post Reply
Author
karategirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karategirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: "love handls"kako ih se riješiti???
    Posted: 21 Sijecanj 2010 at 14:27

 ovako..vec nekoliko godina se aktivno bavim sportom..kad se umogne prilika zbog ucenja i trcim..obitelj mi se i inace zdravo hrani..hrana je najviše bazirana na povrcu jer mi je mama vegeterijana ali ipak ja,tata i brat jedemo i meso..ne veceram kasno i jedem nemasnu hranu..znaci prehrana mi je jako dobra i puno ljudi kažu da smo jedna od takvih rijetkih obitelji..problem je što imam kako to amerikanci nazivaju "love handl"-ljubavne drškr to jest masne naslage koje mi smetaju..neznam kako da ih se riješšššššššššššššššššššššiiiiiiiiiiiiii,mmmmmmmm...svi koje sam pitala kažu radi trbušnjake i nesta ce..radila sam svaki dan po nekoliko stotina trbušnjaka..mišice na trbuhu sam dobila i mislim da bih mi mnogi zavidili ali nikako da se riješim tih drškaa..pomozite molim vassssssss...

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 14:29
ne razumijem na što misliš po drške....
misliš na šlaufove na struku?

...e da - dobrodošla
Back to Top
tsmokvica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tsmokvica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 14:33
Originally posted by karategirl karategirl wrote:

 ovako..vec nekoliko godina se aktivno bavim sportom..kad se umogne prilika zbog ucenja i trcim..obitelj mi se i inace zdravo hrani..hrana je najviše bazirana na povrcu jer mi je mama vegeterijana ali ipak ja,tata i brat jedemo i meso..ne veceram kasno i jedem nemasnu hranu..znaci prehrana mi je jako dobra i puno ljudi kažu da smo jedna od takvih rijetkih obitelji..problem je što imam kako to amerikanci nazivaju "love handl"-ljubavne drškr to jest masne naslage koje mi smetaju..neznam kako da ih se riješšššššššššššššššššššššiiiiiiiiiiiiii,mmmmmmmm...svi koje sam pitala kažu radi trbušnjake i nesta ce..radila sam svaki dan po nekoliko stotina trbušnjaka..mišice na trbuhu sam dobila i mislim da bih mi mnogi zavidili ali nikako da se riješim tih drškaa..pomozite molim vassssssss...


Ja znam! Ja znam!
Ako ti je problem samo trbuh i možda malo struk, nemoj vecerati poslije š7,00 sati. Probaj, siguuurno ceš pogrešitit ovaaj uspjeti.
š00% garantiram (izbaci pivo). Ja isprobala.
Jedini problem što imam je škembica ispred, ali kad zatopli, proljece-ljeto i bacim se u više fizickih aktivnosti, te mi zadnji lagani obrok bude u š7,00 sati
škembice više nema. Vec ceš ujutro primjetiti razliku.
ąto ne kupim-ne pojedem!
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 14:54
Originally posted by tsmokvica tsmokvica wrote:

Originally posted by karategirl karategirl wrote:

 ovako..vec nekoliko godina se aktivno bavim sportom..kad se umogne prilika zbog ucenja i trcim..obitelj mi se i inace zdravo hrani..hrana je najviše bazirana na povrcu jer mi je mama vegeterijana ali ipak ja,tata i brat jedemo i meso..ne veceram kasno i jedem nemasnu hranu..znaci prehrana mi je jako dobra i puno ljudi kažu da smo jedna od takvih rijetkih obitelji..problem je što imam kako to amerikanci nazivaju "love handl"-ljubavne drškr to jest masne naslage koje mi smetaju..neznam kako da ih se riješšššššššššššššššššššššiiiiiiiiiiiiii,mmmmmmmm...svi koje sam pitala kažu radi trbušnjake i nesta ce..radila sam svaki dan po nekoliko stotina trbušnjaka..mišice na trbuhu sam dobila i mislim da bih mi mnogi zavidili ali nikako da se riješim tih drškaa..pomozite molim vassssssss...


Ja znam! Ja znam!
Ako ti je problem samo trbuh i možda malo struk, nemoj vecerati poslije š7,00 sati. Probaj, siguuurno ceš pogrešitit ovaaj uspjeti.
š00% garantiram (izbaci pivo). Ja isprobala.
Jedini problem što imam je škembica ispred, ali kad zatopli, proljece-ljeto i bacim se u više fizickih aktivnosti, te mi zadnji lagani obrok bude u š7,00 sati
škembice više nema. Vec ceš ujutro primjetiti razliku.


Kako izdržiš do iduceg dana ako ti je zadnji obrok u š7h

Ne bih se složila jer ocito nije neka garancija kad sama kažeš da i dalje imaš problem sa škembicom, dakle gladovanje ocito ne pomaže!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 15:50
Originally posted by anna anna wrote:

Originally posted by tsmokvica tsmokvica wrote:


Ja znam! Ja znam!
Ako ti je problem samo trbuh i možda malo struk, nemoj vecerati poslije š7,00 sati. Probaj, siguuurno ceš pogrešitit ovaaj uspjeti.
š00% garantiram (izbaci pivo). Ja isprobala.
Jedini problem što imam je škembica ispred, ali kad zatopli, proljece-ljeto i bacim se u više fizickih aktivnosti, te mi zadnji lagani obrok bude u š7,00 sati
škembice više nema. Vec ceš ujutro primjetiti razliku.


Kako izdržiš do iduceg dana ako ti je zadnji obrok u š7h

Ne bih se složila jer ocito nije neka garancija kad sama kažeš da i dalje imaš problem sa škembicom, dakle gladovanje ocito ne pomaže!


Tako je Anna, slažem se!
Tsmokvica, nije stvar do vecere ukoliko je kvalitetna. Vecerati je dobro i ne treba izbjegavati veceru. Treba pripaziti što i koliko vecerati. Bitno je da vecera ne sadrži UH nego proteine i eventualno masti odnosno šaku orašastih plodova (kikiriki, bademi, lješnjak.. )

karategirl, dobrodošla nam!
koliko si visoka i koliko kilograma imaš?
Koliko aktivno se baviš sportom?
Da li nam možeš jedan dnevni meni ovdje prikazati?

Evo za ostale što je Love Handles - Wikipedia (<-Link)


  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tsmokvica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tsmokvica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 20:07
Vjerujte da djeluje.
Obzirom da je moja škembica nasljedna jedino mi je to pomoglo. 5 manjih obroka (oko cca. 300 kcal po obroku) i
zadnji obrok u š7,00 sati i tako sam se navikla i 2 godine je to funkcioniralo i salo je potpuno nestalo.
Problem je u meni jer nisam dosljedna, kad sam umorna tražim slatko da me razbudi, najedem se pa odem leci i
škembica se vratila.
Pa ljudi moji ja sam majka dvoje djece (znam da to nije opravdanje) al ako ih imate znate koliko im se treba posvetiti, koliko puta jedete poslije njih da se ne baci i koliko puta tijekom dana ne stignete jesti pa jedete navecer i eto moje škembice.
To "bez vecere stvarno pali kod moje građe" kod ostalih nije potrebno, pogotovo kod vas sretnika koji se cijeli život hranite na isti nacin. Ja cijeli život variram....
ąto ne kupim-ne pojedem!
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 01:37
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Evo za ostale što je Love Handles - Wikipedia (<-Link)  


Koji si kralj
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 09:22
Originally posted by tsmokvica tsmokvica wrote:

Vjerujte da djeluje.
Obzirom da je moja škembica nasljedna jedino mi je to pomoglo. 5 manjih obroka (oko cca. 300 kcal po obroku) i
zadnji obrok u š7,00 sati i tako sam se navikla i 2 godine je to funkcioniralo i salo je potpuno nestalo.
Problem je u meni jer nisam dosljedna, kad sam umorna tražim slatko da me razbudi, najedem se pa odem leci i
škembica se vratila.
Pa ljudi moji ja sam majka dvoje djece (znam da to nije opravdanje) al ako ih imate znate koliko im se treba posvetiti, koliko puta jedete poslije njih da se ne baci i koliko puta tijekom dana ne stignete jesti pa jedete navecer i eto moje škembice.
To "bez vecere stvarno pali kod moje građe" kod ostalih nije potrebno, pogotovo kod vas sretnika koji se cijeli život hranite na isti nacin. Ja cijeli život variram....


ja bih rekla da ti je škembica nestala zbog smanjenog unosa kalorija, a ne zato što nisi jela iza š7 sati.
pravilno raspoređeno vrijeme između obroka mora biti cca 3-4 sata...po ovom tvojem ispada da si jela svakih cca 2 sata (pod pretpostavkom da si se budila oko 8) do š7 sati... a onda kasnije gladovanje
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 13:02
Welcome
Back to Top
karategirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karategirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 20:54

 ne nekužit...ja nemam škembu na trbuhu..imam mišice na trbuhu al imam to sranje...visoka sam š69 cm i imam 58 kila..nemam nikakvih problema osim toga..dnevni dorucak :voce ili jogurt.. rucak:najcešce povrce.. meso...špageti..a veceram  oko6 najkasnije i to ono kaj uleti jer mi nikog nema doma...pica:voda voda  i samo voda(al starci su zapeli sad na zdravim sokovima)grickalice rijetko kad,,treninge imam 5 x tjedno 2 sata..i trcanje ponekad kad stignem šx,2x tjedno......hrana mi je zdrava i na to sam vec navikla jel me tak starci od malena uce..pivo ne pijem .đus votka

 

                 

Back to Top
karategirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karategirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 21:25
 želim se toga riješit prije ljeta...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 15:54
Originally posted by karategirl karategirl wrote:

 želim se toga riješit prije ljeta...


Hej karategirl,

evo naletio na ove video isjecke, mislim da su odlicni, pogledaj ih malo:
http://www.bodyrock.tv/category/daily-workouts/

Nekoliko videa se odnosi na love handles i trbušnjake.
Pogledaj i javi.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.