New Posts New Posts RSS Feed - latino fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

latino fitness

 Post Reply Post Reply
Author
nafnaf View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nafnaf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: latino fitness
    Posted: 20 Prosinac 2009 at 19:51
 pocela sam pred mjesec dana vjezbat uz dvd renate sopek latino fitness..pa me zanima za kolko vremena bi moga ocekivat neke vece rezultate ako svaki dan vjezbam prvo 3.stupanj (najtezi) zatim 2.stupanj i onda opet 3. sve zajedno traje 60 min... ??!! znam da 2 mj.nije dovoljno..ali me zanima otprilike. imam 59kg i š69 cm sam wisoka
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2009 at 22:46
 nafnaf, a koji su to veci rezultati koje ocekuješ?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
nafnaf View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nafnaf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2009 at 10:26
  okom vidljivi...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2009 at 11:04

 thanx, ovo mi je puno pomoglo

ajmo ovako onda:

š. ovo mi izgleda ko jedna prilicno "normalna" kilaža, makar je sve to relativno - dakle, u cemu je problem, di je višak, di je manjak, koji su ciljevi, željena kilaža?

2. Kakvi su rezultati u prvih mjesec dana?

3. Vježbaš li išta osim toga?

4. Kakva je prehrana?

I na kraju, opet cu ponovit....ovdje nitko nije prorok da zna odredit tocan datum ocekivanja rezultata - to ovisi o puno toga - o trenutnom stanju tijela, o dobi, o metabolizmu, prehrani, treningu...bla bla...uglavnom - što budeš discipliranija u kuhinji i treningu, a i u spavanju rezultati ce brže doc, ok?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 12:16
  Joj, uzela sam taj latino fitnes - koliko god da se ja trudim, a skacem i jace od potrebnog, puls jedva da si dignem tako da ne znam kome bih uopce savjetovala da vježba uz to.... Mojoj mami - i to just for fun!

Ostavi se toga i primi pravih treninga ako želiš vidljive rezultate!


Back to Top
zumba rijeka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zumba rijeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2010 at 00:42

 ZUMBA U RIJECI!

Pozivamo vas na besplatnu prezentaciju prvog licenciranog ZUMBA fitness programa u regiji.

Subota, 30.š. š7h fitness centar Active na Mlaci,Milutina Baraca 7(Industrijska).

Za sve detalje slobodno se obratite na 09š/933 77 07 ili [email protected]

ZUMBA RIJEKA 

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 10:20
ne znam da li te jos zanima ali ja isto imam taj dvd i vjezbam (plesem) uz njega samo kada stignem na jedan sat fitnessa... sigurno je bolje da pleses uz Renatu nego da nista ne radis ali ako hoces bas smrsavjeti ne preporucam ga... na fitnessu takoder ima jednom tjedno latino fat burrning... osobno obozavam latino jer sam nekoc plesala te plesove ali vjezbanje ti je efikasnije stoga ga ne preporucam
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.