New Posts New Posts RSS Feed - Grcevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Grcevi

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
alfa to omega View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alfa to omega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 00:02

Ne znam bih li to nazvala baš grcevima, prije trncima koji znaju biti jako bolni... Ali ovaj problem imam vec jako dugo i to samo s desnom nogom - na dijelu iznad koljena.

Rekla sam dugo; pa da, sigurno vec pola godine, ali je intenzitet bio razlicit. Od manje bolnog do... ne baš bezbolnog upravo sada. Naime, u pocetku je to bilo samo nocu, no toliko da sam se znala buditi i vikati od boli. Poslije se smirilo i znalo se javljati samo u obliku prolaznih, kratkotrajnih grceva, a onda u obliku bolnih trnaca (je li to ispravan genitiv? :) U zadnje je vrijeme bilo sve cešce i bolnije (do sada sam samo ''cekala da prođe'', ali i prošlo bi!) tako da odnedavno pijem Mg (to je odnedavno jucer), a u ljekarni sam kupila i Polar Ice (gel).

Zapravo sam mislila da ce me ljekarnica uputiti na nešto za zagrijavanje noge, ali ne znam sama dovoljno o tome pa... Problem je što mi je nakon nanošenja Polar gela bol postala nepodnošljiva. Možda je rano govoriti, no danas sam jedva hodala od bolova, a boli me i u mirovanju.

Hm, prvo komentiranje, a vec roman!  A nije da dugo ne pratim ovaj forum, samo nisam baš komentirala. Sad je vec hitnije... Anyone with a solution to a problem?

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 07:57
  Hm...a jel imaš problema sa lumbalnom kralježnicom...priedlog je da odeš kod fizijatra... To što boli stalno i bolj je nepodnošljiva.... Pa...eto....odi na pregled....
Back to Top
biser99 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Location: Macedonia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biser99 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2010 at 12:14
pokusaj sa magneziuma u kombinacii sa calciuma i vit B6 u tablete za 7 dana imaces napredka u listovima.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2010 at 14:15
A da odeš kod doktora ( fizijatra, kao što dalila kaže)??

beser99, kakav napredak u listovima? i otkud listovi?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
alfa to omega View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alfa to omega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2010 at 12:42

 Bila sam jutros, uputili su me ortopedu na ultrazvucno snimanje mišica.

To be continued...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.