New Posts New Posts RSS Feed - Da se i tu predstavim :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Da se i tu predstavim :)

 Post Reply Post Reply
Author
Pupa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pupa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Da se i tu predstavim :)
    Posted: 13 Studeni 2009 at 16:27
Dakle vec sam napisala neke stvari o sebi na blogu, evo i tu ukratko visoka sam š73cm i imam plus minus 7škg(al se više ne spušta ispod 70) i tih desetak kg sam dobila u pola godine nezdravog života.
Kriticna zona je definitivno trbuh-struh-bokovi što se pretvorilo u jednu veliku masu koju sam prestala ignorirati i odlucila je zauvijek pokoriti heh...citala sam dosta po forumu o pravilima prehrane i mogu reci da sam totalni pocetnik u tome pa se ne usudim (tj.ne znam) sama sebi slagati raspored (tipa koliko cega i u kojim omjerima). Koju bi mi dijetu preporucili da se onda nje primim i da me vodi bar u pocetku dok sama ne vidim što najbolje odgovara mom tijelu.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 16:40
Pupa,

dobrodošla za pocetak!

Nikakvu dijetu ne bi preporucili ..
Preporuka je : zdrava prehrana + aktivnost
                      - vremenski period:  konstantno

Bilo koja dijeta ti nece osigurati da budeš fit duži period vremena.
Pronađi neku aktivnost koja ti odgovara, da li je to crobic, pilates, vježbanje s bucicama + kardio, tenis, squash ili nešto drugo - ti moraš odluciti.

Da li si se bavila kakvim sportom u zadnje vrijeme?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Pupa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pupa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 20:56
Naravno da ne mislim na dijetu, nego na nacin prehrane, ali brzo tu usvajam podatke :) šokirana sam kako sam zapravo jela bez razmišljanja i naravno da je to rezultat mog trenutnog stanja.

A što se sporta tice, protekle 2 god. sam sa manjim prekidima išla na crobik (i pilates u kombinaciji) tako da mi znoj nije stran ;) al sam prestala tamo prije ljeta negdje...ne moram spominjat da krecem opet ovih dana 3x tjedno, tako sam radila i prije i to mi je baš odgovaralo.


Inace imam 25 godina i iz Zagreba sam, da upotpunim predstavljanje

Edited by Pupa
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 21:31

 Pupa, još jednom pozdrav i dobrodošla!

Tih desetak kila su vjerujem najviše posljedica krivih ugljikohidrata u krivo vrijeme . Ako si dobro procitala forum, više nisi pocetnik i ne vidim zašto nebi sama mogla složiti jedan jelovnik i uklopiti ga u raspored. Nisu bitni omjeri - time se ne opterecuj. Prvo izbaci sve ono loše i nepotrebno (i fino ) - nazovimo ih praznim kalorijama, vjerujem da znaš koje su. Onda smanji ugljikohidrate, a navecer ih potpuno izbaci. Nadam se da voliš povrce, izbor je neogranicen. Pocasti se vodom, sokove zaboravi....

Nikakve dijete, nikakvo gladovanje, nikakvo ja ne mogu, ne znam i ostale negacije....ta velika masa kako ti kažeš nece nestati preko noci i bez jednog velikog preokreta - velikog ali pametnog jer nije cilj skinuti pa vratit nazad za nekoliko mjeseci, jelda?

Idemo, idemo!!!!!

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2009 at 17:59
  dobro dosla
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Pupa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pupa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 15:44
Evo mene malo sa novostima!

Pazim na prehranu, izbacila sam junk food skroz, ugljikohidrate pokušavam minimalno unositi, ali nikako za veceru. E sad, znam da se cuda ne događaju preko noci, ali meni kile ne idu dolje, tj. variram na 67, 68kg...krenula sam na crobik i još uvijek lijem krv, znoj i suze -ok, krv ne ;) dok dođem u kondiciju, mišici boleee ali to mi je drago, a onaj osjecaj zadovoljstva poslije...ne moram vam ga opisivati :)

Doma povecavam vježbe na orbitreku, sad sam na 40min, a ostatak radim vježbe za guzu i trbuh.

Ne tražim nikakve carobne pilule za mršavljenje, ali sam dosta citala o fat burnerima i L-karnitinu pa me zanima da li bi nešto postigla s tim sad kad sam postala fizicki aktivnija.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 18:00
Dobrodošla
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 18:45

 Pupa, kako kile ne idu dolje, u prvom postu je bilo 70

Super, svaka cast, rezultati ne mogu izostati ako ovako nastaviš! Nadam se da ipak ne papaš premalo  

Fat burneri ti ne trebaju, samo dobar izbor u frižideru i vježbanje!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.