New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
Krik View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc
    Posted: 08 Studeni 2009 at 15:00
Pozdrav svima! Visok sam š70cm i težim 60 kg! Ciljam na masu i molio bih vas da me ispravite u mom programu koji radim i u ishrani...

Prehrana:
Dorucak 6:30- zobene oko š00g + mlijeko 300g + grožđice ili banana.

Međuobrok š0:35 - sendvic - integrirani kruh + pureca prsa

Trening u š3 - teretana 3x tjedno

Rucak oko š4 - jedem sto baka skuha ( meso i neka tjestenina, variva i ostalo )

Meduobrok2 oko š8 - Nes (vanijija s mlijekom bez secera) ili tuna

Trening svaki dan doma

Vecera prije spavanja - posni sir + orašasti plodovi





Trening doma :
trbusnjaci- sve skupine , siroki sklekovi, donja leđa (mrtvo dizanje s bucicama - 5 kg), ramena (podizanje
bucica do ramena , odrucenje bucicama sjedeci - 5 kg)

Teretana :
radim po programu -> https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/trening-m asa.aspx

Dali je dobro trenirati kako ja treninram svaki dan, treba li sto dodati ili izbaciti molim Vas da me ispravite.
Hvala unaprijed!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2009 at 15:48
  Ne moras radit trening doma.. samo ti odradi u teretani 3xtjedno kvalitetan trening.. i to ti je dovoljno..

kupi proteine i dekstrozu za nakon treninga.. pogledaj na forumu malo o temi PWM, ili whey nakon treninga..

gledaj da rucas oko sat,sat i pol nakon treninga.. i da budu u tom obroku slozeni ugljikohidrati, proteini i vlakna..

previse razmaka ti je od 2 do 6 bez hrane.. vec ako ti je trening u š i traje do 2, pojedi rucak oko 3 30... a u 5 pojedi voce neko ili svjezi sir..ili tunu kako si napisao..


I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.