New Posts New Posts RSS Feed - K&#ššš;nacno bench š00kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

K&#ššš;nacno bench š00kg

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 19:16
  Ja mjenjam svakih 2 mj, i to samo promjenim redoslijed vjezbi u tjednu
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 19:23
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Ja mjenjam svakih 2 mj, i to samo promjenim redoslijed vjezbi u tjednu


To objašnjava zašto ponekad, citiram: stojiš 3, 4 tjedna na težinama
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 19:23
iluvatar kad ti minjas jel onda prominis raspored skupina koje radis priko tjedna ili samo vjezbe minjas
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 19:39
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

iluvatar kad ti minjas jel onda prominis raspored skupina koje radis priko tjedna ili samo vjezbe minjas


Radim samo nekakvu varijaciju full bodija - tj ne radim po skupinama - mjenjam redosljede, vježbe, pauze i slicno
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 19:46
a kod split treninga bili tribalo minjat skupine ili samo vjezbe i redosljede
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 20:02
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

a kod split treninga bili tribalo minjat skupine ili samo vjezbe i redosljede


možeš kako hoceš, tj kako ti paše, bitno je da se promjeni, promjeni vježbe, pa skratiš pauze, malo full body, pa opet split pa jedan mjesec radi š2 ponavljanja, jedan 6 - imaš hrpu opcija, i svaka je dobra, bitno je da iznenađuješ tijelo stalno
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 20:04
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

iluvatar kad ti minjas jel onda prominis raspored skupina koje radis priko tjedna ili samo vjezbe minjas


Radim samo nekakvu varijaciju full bodija - tj ne radim po skupinama - mjenjam redosljede, vježbe, pauze i slicno


Znaci mjenjas program kao i ja, redoslijed, pauze itd..

Cuj, ako bi se dizali kroz tjedan na tezinama, onda bih za godinu dana dizao na benchu 300kg
Ja ne podizem na benchu 2,3 kg.. ja radim sad š00.. i za 2 tjedna cu probat šš0..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 21:04
Originally posted by davor23 davor23 wrote:



Cuj, ako bi se dizali kroz tjedan na tezinama, onda bih za godinu dana dizao na benchu 300kg
Ja ne podizem na benchu 2,3 kg.. ja radim sad š00.. i za 2 tjedna cu probat šš0..

I radit ceš krivo, zapravo, tako sam i ja radio donedavno, a evo od tada otkako sam promijenio svoj pristup dizanju kilaže na glavnim liftovima, poceli su pomaci u max-evima. Do tada sam se uvijek vrtio oko istih brojki i radio greške kao i ti, dizao za š0kg, umjesto da dižem za recimo 2.5kg

I onda naravno da nema plafona tako brzo vec se max gradi mjesecima i povecava - bitno je da ne stoji na istom.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 21:14
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:



Cuj, ako bi se dizali kroz tjedan na tezinama, onda bih za godinu dana dizao na benchu 300kg
Ja ne podizem na benchu 2,3 kg.. ja radim sad š00.. i za 2 tjedna cu probat šš0..

I radit ceš krivo, zapravo, tako sam i ja radio donedavno, a evo od tada otkako sam promijenio svoj pristup dizanju kilaže na glavnim liftovima, poceli su pomaci u max-evima. Do tada sam se uvijek vrtio oko istih brojki i radio greške kao i ti, dizao za š0kg, umjesto da dižem za recimo 2.5kg

I onda naravno da nema plafona tako brzo vec se max gradi mjesecima i povecava - bitno je da ne stoji na istom.


A kad trenutno radim sve po 3x8..  nakon toga probam šRM.. od sada cu probat po sitne pomake.. i morat cu pitat da mi netko stane iza mene na benchu, jer bez toga se ne moze riskirat..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 22:00
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



možeš kako hoceš, tj kako ti paše, bitno je da se promjeni, promjeni vježbe, pa skratiš pauze, malo full body, pa opet split pa jedan mjesec radi š2 ponavljanja, jedan 6 - imaš hrpu opcija, i svaka je dobra, bitno je da iznenađuješ tijelo stalno

onda cu sad prominit skupine ,pa iduci misec vjezbe ili full body vidit cu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 22:57
  Ja cu od sijecnja promjenit malo.. mislim da cu probat radit 5x5 sistem..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.