New Posts New Posts RSS Feed - što jesti, a što izbjegavati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što jesti, a što izbjegavati?

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 12:32
Theia,

Kak to smiksaš posni s wheyom od vanilije?
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 22:54
Imam ja jedno pitanjce:

citala sam da je ok nakon treninga popiti cokoladno mlijeko, e sad mene zanima jel prihvatljiva i npr.ova kombinacija:

otprilike 2 kašikice kakaa + malo mlijeka + malo vode??? i natren jedan(ali može i bez)
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 13:14
Originally posted by Kate Kate wrote:

Theia,

Kak to smiksaš posni s wheyom od vanilije?


Mmmmm, posni i whey proteini u š00 kombinacija!

Probaj:
  1. posni + bioaktiv + whey (vanilija) + malo soka od limuna + zaslađivac (podsjeca na punjenje bakinih palacinki sa sirom )
  2. posni + bioaktiv (vidiš da i ja posni uvijek miješam s jogurtom) + whey (cokolada) + zaslađivac - PRAVI PMS RECEPT!
  3. posni + bioaktiv + whey (jagoda - heh, ja uvijek imam bar 2 okusa wheya) + smrznute višnje
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 16:46
Baš si dobro to smiksala, Theia.

Thanx na recepticima, ovaj zadnji je slican mom izumu, posni+jogurt(najcešce ABkult)+smrznute višnje uz malo vanilin šecera(probajte od Dr. Oetkera BIO-nerafinirani cukar s pravim zrncima mahune vanilije-u Dm-u ga ima za kupit)


Mene doma stalno pitaju kakav si ti to freak, kad možeš taj posni svaki dan i sa svim mogucim stvarima miješat


Theia, recepti krecu u primjenu

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.