New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe s gumenom trakom
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe s gumenom trakom

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbe s gumenom trakom
    Posted: 03 Svibanj 2009 at 22:12
Cura pored bazena izvodi interesantne vježbe s trakama.
Oponaša vježbe za biceps, triceps, ramena, prsa i sl.

Pogledajte video:

Vježbe s trakama š.dio  (cudan zvuk u pozadini, stišati zvucnike)
Vježbe s trakama 2.dio
Vježbe s trakama 3.dio

Slika iz Videa:




  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 09:42
e pa te vježbe i znam, treba mi nešto drugo ali ama baš NIšTA ne nađem za noge i guzu
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 10:53
Originally posted by dianna dianna wrote:

e pa te vježbe i znam, treba mi nešto drugo ali ama baš NIšTA ne nađem za noge i guzu


Evo Maria Valentica izvodi vježbe s gumom...

http://dnevnik.hr/bin/tv/?media_id=60š83š03

Ovdje ima nešto za noge... pogledaj!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2010 at 10:59
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 23:20
 Mogu reci da je ova guma veoma djelotvorna...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 08:25
da?? jesi probao vježbat??

kakve pomake si primjetio i za koliko ?
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 12:47
Ovo mi se stvarno sviđa!

Naravno da Mario svojom pojavom pridonosi ljepoti videa ali ozbiljno, cini mi se da ove vježbe nisu "zabranjene" ni kod tegoba s kralješnicom i kostima.


Ispravite me, molim vas, ako griješim.

Trenutno u Lidlu ima povoljnih rekvizita za vježbat, između ostalog i ta rastezljiva traka.
Sad sam s ovim videom dobila dodatni motiv za kupovinu


Ali, ako netko ima iskustva i može preporucit nek se javi

Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 14:12
ja sam baš kupila te iz lidla, nisu loše trake , dobiješ 3 kom, crvenu, plavu i zelenu, moram samo pocet radit
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 20:13
Originally posted by dianna dianna wrote:

ja sam baš kupila te iz lidla, nisu loše trake , dobiješ 3 kom, crvenu, plavu i zelenu, moram samo pocet radit


Javi feedback

Ja to MORAM kupit, eto vidiš sad mene - u zadnje vrijeme me popustilo kupovat robu i moje omiljeno = TENISICE i šILTERICE- totalno netipicno za 26-godišnjakinju a sad me drže ti rekviziti za vježbanje

Ma sve bi pokupovala najradije, tako su mi primamljive te stvarcice

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2010 at 22:53
Originally posted by dianna dianna wrote:

ja sam baš kupila te iz lidla, nisu loše trake , dobiješ 3 kom, crvenu, plavu i zelenu, moram samo pocet radit


Koja je cijena?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mala83 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala83 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2010 at 23:12
 Dan li netko zna kakve su vjezbe na DVDu Renate Sopek, upravo sa rastezljivom trakom?
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 22:22
Originally posted by Mala83 Mala83 wrote:

 Dan li netko zna kakve su vjezbe na DVDu Renate Sopek, upravo sa rastezljivom trakom?


evo, znam ja

meni su tako-tako. rekla bih da su "ženskaste" vježbe za toniranje, meni malo prelagane i prekratko traju filmici. a i guma koja dolazi uz dvd mi je malo prekratka (dobro, ja sam visoka š,80).

ne znam u kakvoj si formi, ali ako se inace baviš necim, slobodno preskoci. Isto tako, od njih se ne mršavi. ponekad si doduše znam to pustiti pa odraditi, kad se ne osjecam najsnažnije i nemam puno vremena.

sve u svemu, ok su to vježbice, ali nekako "soft". 
opet, ovisi na što ciljaš?
Back to Top
Mala83 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala83 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 22:57
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Originally posted by Mala83 Mala83 wrote:

 Dan li netko zna kakve su vjezbe na DVDu Renate Sopek, upravo sa rastezljivom trakom?


evo, znam ja

meni su tako-tako. rekla bih da su "ženskaste" vježbe za toniranje, meni malo prelagane i prekratko traju filmici. a i guma koja dolazi uz dvd mi je malo prekratka (dobro, ja sam visoka š,80).

ne znam u kakvoj si formi, ali ako se inace baviš necim, slobodno preskoci. Isto tako, od njih se ne mršavi. ponekad si doduše znam to pustiti pa odraditi, kad se ne osjecam najsnažnije i nemam puno vremena.

sve u svemu, ok su to vježbice, ali nekako "soft". 
opet, ovisi na što ciljaš?


Ciljam cisto na odrzavanje kondicije, istezanje i zapravo razgibavanje prije samog vjezbanja.
Pretpostavila sam da s Renaticom necu skinuti visak kilograma

Hvala na odogovru!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 18:52
Originally posted by Mala83 Mala83 wrote:

Pretpostavila sam da s Renaticom necu skinuti visak kilogramaHvala na odogovru!


Ne, to ceš postici sa sređenom ishranom

U ovu konstataciju da te vježbe nisu za mršavljenje baš i ne vjerujemm.. kupite jacu gumu, smanjite pauze pa ce biti pravi trening
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 19:56
Moderatori

Možete li staviti možda još koji video s Marijem na portal?
covjek stvarno ima smisla i za osmislit(ili skombinirat vec postojece) vježbe, a i prezentirati ih.


Također molim ako možete staviti još kakve vježbe sa rastezljivom trakom bez obzira tko ih izvodi. Ove šta ih je Zoki linkao s Marijem su stvarno jednostavne i ne prezahtjevne, a cine se efikasne. meni je, moram priznat, malo teže nac nešto novije i atraktivno jer mi je izbor vježbi malo ogranicen zbog tegoba s kostima.

Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 22:12
Originally posted by Kate Kate wrote:

Moderatori

Možete li staviti možda još koji video s Marijem na portal?
covjek stvarno ima smisla i za osmislit(ili skombinirat vec postojece) vježbe, a i prezentirati ih.


Također molim ako možete staviti još kakve vježbe sa rastezljivom trakom bez obzira tko ih izvodi. Ove šta ih je Zoki linkao s Marijem su stvarno jednostavne i ne prezahtjevne, a cine se efikasne. meni je, moram priznat, malo teže nac nešto novije i atraktivno jer mi je izbor vježbi malo ogranicen zbog tegoba s kostima.



Sigurna sam da ce se Zoki potruditi.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.