New Posts New Posts RSS Feed - Molim pomoc - vježbe?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim pomoc - vježbe?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Chivas View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chivas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2009 at 12:28
  hehe nisi jedina,mene steze kvadriceps ali jos nikad nije gluteus
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2009 at 15:51
Hodajuci iskorak šipkom - ne da cec osjetiti guzove nego ceš proklinjati svako ustajanje, sjedanje i opcenito kretanje naredna 2, 3 dana.

Također dobra stvar za guzu su klasicni cucnjevi (uži stav) i box cucnjevi.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2009 at 16:00
  Osjeticeš ako boli za popiz i dok radiš....;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 17:57
Originally posted by dianna dianna wrote:

kojom vježbom se može podici guza???i kojom da nestane ono malo niže, tj.ispod guze, taj dio mi je dosta mekan i opušten.

radim i cucnjeve,i mrtvo ,iskorak,ali ništa ne pomaže


draga curo, ili ne radiš dobro (dovoljnim intenzitetom i sl) ili se ne hraniš dovoljno dobro, a vjerovatno oboje! kad to promjeniš, doci ceš do necega!
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 18:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by dianna dianna wrote:

kojom vježbom se može podici guza???i kojom da nestane ono malo niže, tj.ispod guze, taj dio mi je dosta mekan i opušten.

radim i cucnjeve,i mrtvo ,iskorak,ali ništa ne pomaže


draga curo, ili ne radiš dobro (dovoljnim intenzitetom i sl) ili se ne hraniš dovoljno dobro, a vjerovatno oboje! kad to promjeniš, doci ceš do necega!


Istina! Evo tek kad sam pocela pravilno raditi vidim ogromne pomake s obzirom na stanje prije
Back to Top
Chivas View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chivas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 19:13
  kvaliteta,a ne kavntiteta
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 19:29
Originally posted by ewie ewie wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by dianna dianna wrote:

kojom vježbom se može podici guza???i kojom da nestane ono malo niže, tj.ispod guze, taj dio mi je dosta mekan i opušten.

radim i cucnjeve,i mrtvo ,iskorak,ali ništa ne pomaže


draga curo, ili ne radiš dobro (dovoljnim intenzitetom i sl) ili se ne hraniš dovoljno dobro, a vjerovatno oboje! kad to promjeniš, doci ceš do necega!
<span style="color: rgb(š53, 0, 153);">Istina! Evo tek kad sam pocela pravilno raditi vidim ogromne pomake s obzirom na stanje prije </span>


zar si sumnjala da je istina?
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 20:21
Ma što ja znam, mislila sam da je pilates idealan za žene  ali nije!!! Meni nije ništa pomogao!!!!

A sad pretpostavljam da je pilates dobar za cure koje vec lipo tilo imaju - pa tako održavaju
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 00:36
Originally posted by ewie ewie wrote:

Ma što ja znam, mislila sam da je pilates idealan za žene  ali nije!!! Meni nije ništa pomogao!!!!

A sad pretpostavljam da je pilates dobar za cure koje vec lipo tilo imaju - pa tako održavaju

I za našeg illya
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 10:16
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by ewie ewie wrote:

Ma što ja znam, mislila sam da je pilates idealan za žene  ali nije!!! Meni nije ništa pomogao!!!!

A sad pretpostavljam da je pilates dobar za cure koje vec lipo tilo imaju - pa tako održavaju

I za našeg illya



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.