New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana, vjezbanje...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana, vjezbanje...

 Post Reply Post Reply
Author
Grga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana, vjezbanje...
    Posted: 05 Ožujak 2009 at 19:40
Ok nema veze, ovo je postalo prepucavanje ko je sta napisao i kako..LOL uglavnom nisam nista novo ni korisno saznao! Svejedno hvala

moze tema u smece!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2009 at 00:55
Originally posted by Grga Grga wrote:

Dobro ajde kad ste vidim puni entuzijazma i pametnih savjeta molio bi vas da mi napisete vase preporuke (detaljno molim) po tom pitanju    

citaj forum

Originally posted by Grga Grga wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Pomfri i zagrebacki baš ne treba ni prije š8h jesti....;)) Ono..nije to zdrava hrana...;)


dobro ljudi vi se tu svega recenog drzite ko pijan plota ...LOL...


Ljudi se drže za rijeci a ..ostatak vec znaš. Za šta drugo da se covjek drži na netu nego za rijeci?

Da si ispravno i precizno odredio na što se to odnosi možda sad ne bi ismijavali taj zagrebacki. Think about it
Back to Top
Grga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2009 at 00:27
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Pomfri i zagrebacki baš ne treba ni prije š8h jesti....;)) Ono..nije to zdrava hrana...;)


dobro ljudi vi se tu svega recenog drzite ko pijan plota ...LOL...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 21:23
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Pomfri i zagrebacki baš ne treba ni prije š8h jesti....;)) Ono..nije to zdrava hrana...;)



Ja ga ubacim tu i tamo...jednom mjesecno zbog gusta.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 20:40
  Pomfri i zagrebacki baš ne treba ni prije š8h jesti....;)) Ono..nije to zdrava hrana...;)

Back to Top
Grga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 20:33
Dobro ajde kad ste vidim puni entuzijazma i pametnih savjeta molio bi vas da mi napisete vase preporuke (detaljno molim) po tom pitanju    
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 08:55
Originally posted by Grga Grga wrote:

Nitko nije napisao striktno š8h, al da se ne preporuca jesti u vecernjim satima stoji i ja mislim da drzi vodu,

Slabo ti to drži vodu osim ak želiš završiti s katabolizmom, usporenim metabolizmom, smanjenim razinama testa, smanjenom inzulinskom osjetljivošcu itd. Ako si ekto ili mezo razlog više da ne odustaješ od pravog obroka u to vrijeme, kao i endo - ali on više mora paziti što jede.

Originally posted by Grga Grga wrote:

osim ak tipa: od 2š do 23 nemas trening ibla bla bla... (mos ti jest voce i sl, al sad zagrebacki s pomfiriom...

cak ne bi ni voce išlo tako kasno navecer, trening je druga stvar, no i bez treninga jest se mora kako bi upraznio kalorijski unos tog dana i sprijecilo sve ono gore što sam naveo.

I sad daj mi jedan razlog zbog ceg se ne bi smjelo jesti iza š8h? Ako si mislio na zagrebacki i pomfirt i te sheme, onda si trebao formulirati recenicu u kojoj ceš reci da se takve stvari ne smiju jesti a ne generalno da se ne jede iza š8h!
Back to Top
Grga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2009 at 23:52
Trbusnjaci i vitko tijelo prvenstveno se dobivaju u kuhinji!!! Nitko nije napisao striktno š8h, al da se ne preporuca jesti u vecernjim satima stoji i ja mislim da drzi vodu, osim ak tipa: od 2š do 23 nemas trening ibla bla bla... (mos ti jest voce i sl, al sad zagrebacki s pomfiriom...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2009 at 17:42
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by Grga Grga wrote:

Program prehrane je takav da je djetni tj zdrava hrana se jede i ne poslije š8h


Zasto molim te ne jesti poslije š8h??


Zato što onda sve što pojedeš odlazi u salo.

Bože moj, jedan od vecih mitova u fitnesu i bb-u. Necu ni krenit s argumentima zašto ne valja jer nemam vremena za to

Da mi je samo znat gdje ih nalaze
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2009 at 17:37
Originally posted by Grga Grga wrote:

Program prehrane je takav da je djetni tj zdrava hrana se jede i ne poslije š8h


Zasto molim te ne jesti poslije š8h??

Najveca idiotarija koju sam cuo u svijetu fitnessa da se ne smije jesti poslije š8h!
Back to Top
Grga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2009 at 17:34
Program prehrane je takav da je djetni tj zdrava hrana se jede i ne poslije š8h (predugacak je da bi ga stavio tu-30 dana). Bazen je u sklopu teretane tak da to poslije sluzi kao opustanje a i odpliva se par krugova...
Ok - znaci trcanje, bicikl da prebacim za kraj treninga s utezima, a prije je dovoljno š5-tak min samo za zagrijavanje?!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2009 at 15:32
tako je, trening ne valja.. ako ceš voziti bicikl ili plivati, to ide nakoj vježbe s utezima, a ne prije!
daj program prehrane
možeš u teretanu kad hoceš samo se potrudi da treniraš uvjek u podjednako vrijeme!
kupi si multi vit i milti mineral

najbolje mi je kako se svi boje da se ne prenabildaju, pih kao da je to lako

Edited by Iluvatar
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2009 at 14:24
  Necemo..no ajde najprije malkice procitaj što piše vec o datim temama....

  Zasad ti mogu reci da ako ti je ovo jedan trening...onda vodi u cisti katabolizam...

 Ovo komotno mogu biti 2 ili cak tri treninga...;)))
Back to Top
Grga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2009 at 13:27
Ispricavam se ako temu nisam smjestio na odgovarajuce mjesto...
Back to Top
Grga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2009 at 13:26
Pozdrav svima!!!
- Ja sam 'Grga' ; imam 2šg i novi sam na forumu pa bih zelio saznati nekolicinu stvari i dobiti nekoliko korisnih savjeta:
- moji osobni podaci: visina š84cm
                        težina 93kg
- (prilicno sam sportske građe i kondicije unatoc ocitom visku kilograma i povecim trbuhom)
- Namjeravam poduzeti nesto i dovesti svoje tjelo u red, svjestan muke, znoja i placa!!! Krenuo bih sa nekom kvazi dijetom tj. vise kvalitetnim hranjenjem i izbacivanjem stetnih stvari iz jelovnika i kasnog veceranja! Zelja mi je spustiti se na cca 82, 83kg sto je ja mislim optimalno. Rekreativno posjecujem teretanu al sada bi to ucino malo ucestalije pa me zanima: uz taj srezani prehrambeni jelovnik *što bi mi jos dobro doslo za nadoknadu energije tj da mi ne padne imunitet *(oblik treninga: trcanje, bicikl 60min zatim vjezbanje na spravama i za kraj 30 min plivanje)*.
- vrijeme teretane bi bilo 'svakodnevno' cca od š3:00-š5:30 (upit: svi pricaju da je najbolje ici predvecer/navecer u teretanu?why?)
- takoder bi molio nekoga ako ima da mi posalje ili posta neki trening program...
- Cilj mi je skinuti visak kilograma, utegnuti trbuh i ojacati misice al ne na neku foru nabildavanja nego sve u znaku sportskog štiha:)

- bio bi zahvalan na svim komentarima, savjetima, materijalima... samo me nemojte kudit:):) Pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.