New Posts New Posts RSS Feed - Super fit ili teretana??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Super fit ili teretana??

 Post Reply Post Reply
Author
CrnaOS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CrnaOS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Super fit ili teretana??
    Posted: 04 Sijecanj 2009 at 12:40
Dakle prvo da vas sve pozdravim i kažem nešto o sebi...
Visoka sam oko š63cm ( ili ti niska   ) i imam 64-65 kg, ne smatram se debelom ,ali mislim da mogu se dovest u forumu i malo skinut višak kojeg po meni ima svuda

Probala sam lani onu UN dijetu i to je po meni cista glupost, skinula sam 4 kg u mj dana i u 2 tj ih vratila haha.

Sad sam si prepisala prehranu za 7 dana odavdje sa foruma i planiram ju uvest i kod sebe i tako si dan izorganizirati.
Isto tako mislim krenuti sa nekim vježbama,no da naglasim ne želim dobit mišicnu masu vec skinut višak nakupina pr- bedra, guza,stomak,ruke oblikovati i noge koliko idu jer imam široke listove otkako znam za sebe ( kontam da je tu i genetika ucinila svoje ).

Trebam sad vaš savjet dali da krenem na crobic u obližnju teretanu di cu skakutati sa teticama, dali da u teretani tražim trenera za program oblikovanja i prvenstveno skidanja viška iliiii... ima jedan "trening" zove se Super fit u jednom centru ovdje gdje se prvenstveno znaci bazira na skidanje viškova uz cro vježbe sa malim bucicama i sl...

Ako tko ima bilo kakav savjet slobodno neka kaže... ne želim se izgladnjivati i skinuti nezdravo kile za mjesec dana i završiti na infuziji vec postepeno izgrađivati svoje tijelo.

Ponovo ponavljam ne smatram se debelom ni pretilom, niska sam dosta pa to na moju visinu izgleda ko da sam BUCKA

lijep pozdrav svima i nadam se da cu moci racunati na vas...
Ja ne odustajeeeeemmm...
Back to Top
CrnaOS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CrnaOS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 16:18

nitko me nije niti pozdravio... 
Ja ne odustajeeeeemmm...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 16:55
bok osjecanko

sve si lijepo rezonirala u postu, nema zamjerki. :)

hoceš li skakutati s teticama ili na "super fit trening" (xxl ?) tvoja je odluka.
pronađi nešto što ce te držati zainteresiranom
Theia je napisala tako nešto

Originally posted by Theia Theia wrote:

  Jednostavno je - moraš pronaci neki sport, aktivnost, koja ce te zadovoljiti (zabavljati). Ja recimo nisam baš ljubitelj teretane pa se jadna nasmrzavam po jarunu rolajuci zajedno s pingvinima  dokle god mi vrijeme bar malo ide na ruku. Ali isto tako kad znam da nemam alternativu budem u teretani 2 sata, jednostavno se zaigram.


Svakako preporucam XXL u Osijeku, siguran sam da ce ti osoblje  izaci u susret maximalno.


Uzmi si jedno popodne pa malo prošvrljaj po stranici i forumu (stranica je super, dok bih ti za forum ipak jedan drugi preporucio)

Plana prehrane koju si prepisala se nemoraš držati kao svetog pisma.
Za pocetak ce biti dovoljno i povecanje broja dnevnih obroka, izbacivanje junka, i organizacija prehrane.


I da, prestani se brinuti da ceš od malo utega pocet izgledati kao one brkate tete u bilderskim casopisima. To jednostavno tako ne ide, i nemaš frke da ceš za 2 mjeseca morat proširivati vrata po kuci!


Razloga za paniku nema, vjerujem da i ovako djeluješ sasvim ok, a ovo ostalo shvati kao zabavu.

Kopika se otvara tek krajem šestog, a do tad citamo se


 

Edited by Lega
Back to Top
CrnaOS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CrnaOS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 18:10
Ajde hvala na postu hehehe.

Prvo cu otic u Gea-centar oni imaju super fit pa cu vidit mjesec dana kako ce mi biti, u svakom slucaju kasnije mislim preci na teretanu i malo zatezanja hehe. Išla sam prije u xxl na vijencu,ali sam se preselila pa mi je sad ovaj u gundulicevoj def.bliže. Ne znam koje oni sve imaju treninge tj.dali imaju crobic i slicne stvari.


Ja ne odustajeeeeemmm...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2009 at 21:17
  Teretana, za pocetak, bi ti mogla ubiti želju zato ti predlažem da odeš na taj Super Fit.

I - NEMOJ SE BOJATI ZA MIšIcNU MASU - NEcEš JE DOBITI! Samo ti treniraj i kile ce ici dolje!
Back to Top
CrnaOS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CrnaOS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2009 at 22:19
  hej hej, evo da nebi mislili da sam zaboravila ili odustala. Vec 2 tj pokušavam sa zdravom hranom, ujutro pahuljice ili kornice, laganiji rucak pun povrca, i poslje š9h ne jedem. Još uvijek se pokušavam naviknut da ne pojedem nešto oko š0-šš uz neki film i sl. Pijem 2l vode dnevno ( zbog tlaka a i mršavljenja).

Od ponedjeljka krecem na pilates plus u Geu pa cemo vidit rezultate.

Trenutno sam š63- 66.
Ja ne odustajeeeeemmm...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2009 at 23:00
  javljaj novosti
Back to Top
Majsa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Majsa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2009 at 18:59

 Skidanje kila-teretana.....puuuno serija i ponavljanja sa kilažom koju možeš dizati barem š5 puta. Ako je to š00 kila onda š00 kila, nemoj misliti da ces se nabildati jer neceš..treba puuuno godina, spavanja, jedenja i treniranja da bi se onako izgledalo, naravno i raznoraznih dodataka ....

Nemoj se bojati kilaže jer nema potrebe, samo naprijed, kombinacija teratane i crobika tj, crobnog treninga je najbolja moguca. Dobro je ici recimo pon, sri pet na crobik, a ostala 3 dana u teretanu gdje napraviš npr. noge/ramena, prsa/triceps, leđa biceps, a zagrijavanje za trening neka ti budu trbušnjaci kakv god u nekoliko vježbi, napravi kao kružni trenig...

Ili meni jos bolje, dobar trening u teretani i odmah iza toga ides na crobik....to su ti tri dana u tjednu, i mozes ostalim danima ubaciti trcanje...mrak ti je to, ali s obzirom da nemas puno kila za skinuti 3 puta tjedno teretane i treninga koji ce završiti sa š/2 satnim kruženjem orbitrka biti ce ti više nego dovoljni.

 

Pozdrav

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 13:49
split trening nije baš za žene - puno bolji izbor je full body trening

a i dodatci nisu nužni za napredak - najvažnija je prehrana, dodatci su samo kao pomoc tu, a rijetki vrijede uloženog novca

Edited by Iluvatar
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.