New Posts New Posts RSS Feed - D: Maja Custic: Hrana nije ni lijek ni utjeha! Kad se to shvati, mršav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Maja Custic: Hrana nije ni lijek ni utjeha! Kad se to shvati, mršav

 Post Reply Post Reply
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Maja Custic: Hrana nije ni lijek ni utjeha! Kad se to shvati, mršav
    Posted: 06 Studeni 2019 at 12:41
Svi komentari na temu: Maja Custic: Hrana nije ni lijek ni utjeha! Kad se to shvati, mršavljenje postaje lakše!

" hrana nije lijek " .... pa evo komentara sa Harvard Medical School " Doctors are learning that one of the best ways to reduce inflammation lies not in the medicine cabinet, but in the refrigerator. By following an anti-inflammatory diet you can fight off inflammation for good. " 2018 god. Link https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/foods-that-fight-inflammation
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2019 at 16:33
Istina iver, iako sam ja u ovom tekstu to više shvatila kao lijek za dušu :) što zapravo na jedan nacin i može postati ako biramo onu hranu koja ce na naše tijelo i um utjecati tako da oboružani boljim kemikalijama postanemo voljni poraditi i na nekim dubljim pitanjima....pa tako opet dodjemo na tvoje... Ipak, ovdje nije rijec o takvoj hrani, rekla bih da se više mislilo na ono što je ljude i dovelo do pretilosti, a to je teško ono što nam služi. Osim u smislu kratkorocnog "lijeka" za emocije.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2019 at 22:03
Gymka, jako dobro znaš da ne komentiram zbog sebe, ni tebe, nego zbog onih nesretnika kojima je pomoc zaista potrebna pa je u hrpi informacija traže i ovdje, pa ih ovakve dvosmislene stvari još više zbunjuju. Mislim da prije postavljanja clanka nije problem procitati i ispraviti moguce nejasnoce. A još manje mi je stalo da dolazimo na "moje", to nije moj subjektivni stav nego znanstvena cinjenica, što i sama znaš. Skoro svaki dan ima nekih nebuloza i besmislica, ali od onih koji imaju dovoljno znanja da to isprave više se nikom ne da ni citati ovo. Inace je miss Custic ok rekla, mada ima i generalizacija koje ne stoje, no manje bitno.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2019 at 23:39
Iver, mene više brine kakvu poruku Život na vagi šalje onima kojima je pomoc potrebna, no to je neka druga prica. Ovo drugo mi se i ne cino toliko strašno i višesmisleno kao što to cesto medu ovim redovima zna biti, ali nikad dosta cinjenica.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.