New Posts New Posts RSS Feed - Htjela bih se udebljati malo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Htjela bih se udebljati malo

 Post Reply Post Reply
Author
Magi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Magi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Htjela bih se udebljati malo
    Posted: 12 Sijecanj 2007 at 23:00

 Hey,hey!

Visoka sam š78, a teska 59kg, no nije tako bilo uvjek, a meni se nekako vise svidja kad me ima malo vise...ako znate na sta mislim;) Dakle, htijela bih se udebljati malo.Cisto da dobijem na nekim mjestima gdje sam (zbog duze bolesti) smrsavila.Sto i kako trebam jesti? Inace,da pomenem da sam krenula sa teretanom, tako da me zanima i kako trebam tamo vjezbati, s obzirom da godinu dana nista nisam radila..

Hvala!

Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2007 at 16:31
 PREHRANA

obrok#š cijelo jaje3 bjelanjaka
š salica zobene kase
š00 g teletine
obrok#2 mjerica whey proteina
2 mjerice nekog izvora UH( npr. crash weigt ili N-large ili bilo koji drugi)
2 zlice tucenog vrhnja
š zlica lanenog ulja
obrok#3-200-250g cistog mesa(teletina,piletina...)
š salica rize ili 200g krumpira
š salica zelenog povrca
š zlica maslinovog ulja
obrok#4- jednako kao obrok #2
obrok#5- jednako kao obrok #3
obrok#6- 200g mljevene teletine pa mozes hamburgere napravit
pola salice zelenog povrca

nakon treninga whey+dextroza.

dobar menu,ima oko 4000-5000kcal i gotovo nista "junk" hrane.
moras jesti svaka 2 do max 3 sata. Je previse za curu posto je ovo jedan jelovnik za muskarce na masi-ali mozes ga prilagoditi sebi


Jelovnik je prilicno dobar za sve koji rade masu.

pozdrav
 

Edited by caba
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2007 at 17:17
Caba cemu ovolike kolicine wheya tijekom dana ?




Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2007 at 18:29

Slusaj..vecina ljudi ima problema sa prekomjernom kilazom,,zanimljivo, odjednom dolazis ti i kazes da hoces da budes deblja premda je sveopci trend u svijetu sad MRSAVOST,,,,zar ipak nije bolje da je covjek oprostite na izrazu da neispadne neki vid tjelesne diskriminacije MRSAVIJI.....pa ti imas proporcije slicno djevojkama koje su u manekenskoj bransi  uz male dopune.......ili se varam....ima ona pjesma od bijeloga dugmeta koja ide ovako--STA BI DAO DA SI NA MOM MJESTU---neznam jesi li je slusala posto je to stari hit,,,siguran sam da bi se mnoge osobe sa tobom mijenjale pjevajuci usput tu pjesmu...........pozdrav(malo sale)

 

Edited by emilio
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2007 at 10:52
Originally posted by emilio emilio wrote:

SLUSAJ..vecina ljudi ima problema sa prekomjernom kilazom,,zanimljivo, odjednom dolazis ti i kazes da hoces da budes deblja premda je sveopci trend u svijetu sad MRSAVOST,,,,zar ipak nije bolje da je covjek oprostite na izrazu da neispadne neki vid tjelesne diskriminacije MRSAVIJI.....pa ti imas proporcije slicno djevojkama koje su u manekenskoj bransi  uz male dopune.......ili se varam....ima ona pjesma od bijeloga dugmeta koja ide ovako--STA BI DAO DA SI NA MOM MJESTU---neznam jesi li je slusala posto je to stari hit,,,siguran sam da bi se mnoge osobe sa tobom mijenjale pjevajuci usput tu pjesmu...........pozdrav(malo sale)

 

 

totalno se slazem s ovim, pa ti si s tim proporcijama koje si dala sasvim normalna cura

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2007 at 10:54

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Caba cemu ovolike kolicine wheya tijekom dana ?




 

Mislio sam dva puta dnevno uz to da u dane kad ne trenira moze popiti samo jednu mjericu whey-a. Dvije dnevno nisu previse znam ljude koji piju po tri puta dnevno

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2007 at 10:59
 Dobro slazem se malo je previse proteina u jednom danu. Treba se drzati one 2 gr pomnoziti s brojem kilograma
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.