New Posts New Posts RSS Feed - D: Smrznuto rame - simptomi i vježbe rehabilitacije (video)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Smrznuto rame - simptomi i vježbe rehabilitacije (video)

 Post Reply Post Reply
Author
Dado87 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dado87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Smrznuto rame - simptomi i vježbe rehabilitacije (video)
    Posted: 02 Ožujak 2019 at 22:47
Svi komentari na temu: Smrznuto rame - simptomi i vježbe rehabilitacije (video)

Poštovani, Hteo bih vas zamoliti za pomoc, imam bolest smrznuto rame, dobijao sam u roku od 7 dana dve blokade, desetak dana mi je bilo bolje, ali ponovo se sve vratilo. Bio sam dva puta po mesec dana na fizikalnim terapijama, nije mi bolje, sad je prešlo i na drugo rame. Jedino što nisam probao ,to je shockwave terapija, te vas molim da li mi iko moze pomoci u vezi lecenja, jer bolovi su veoma jaki, pogotovo nocu. Da li postoji neki lek ili bilo koje rešenje ,jer bolovi su nesnosni, ne mogu izdrzati od bolova. S poštovanjem, Dalibor
Back to Top
Cibro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cibro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2019 at 20:06
ija imam isti problem jesteli vi uspjeli rjesit ja još nisam ima 4 mjeseca kako ne drzi
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.