New Posts New Posts RSS Feed - Molim savjet !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim savjet !

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2019 at 11:31
Tiki, jel' tebi potreban taj međuobrok? Ako je, ja bi uz njega(pretpostavljam da je sir), dodala nešto orašastih ili 2-3 krekera ako ti odgovara. Ako nije, potrpala bi taj sir(ili jaje, ili što već) u doručak ili ručak. Još jedna opcija je i ta voćka uz nešto orašastih,(znam, znam... originalnosti moja, al' šta kad su meni međuobroci za dijetu, tek da se čovjek ne prejede xD). Ako tebi odgovara ovaj gore jelovnik, ok, ali ga podebljaj, kako smo napisale. Uz sir nešto orašastih ili krekere, uz jabuke slično, malo više mesa, zobenih, umjesto krumpira možda heljda, itd. Ja sam gore samo dala primjer kombinacija, da malo povećaš povrće i meso i jaja, umjesto mliječnog, možda, ali i dalje podebljati malo taj jelovnik; Na mojim obrocima gore bi to bilo npr. jedno jaje više, malo mesa ili šunke u fritatu, više ulja u salatu, više škroba(isto, žlica heljde, vamo, kreker tamo...) uz meso i povrće. :)
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2019 at 11:34
Naravno :). UH može i kroz cijeli dan ako prilagodiš količine i ako ti pašu
Back to Top
tiki2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Sijecanj 2019
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tiki2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2019 at 11:48
OK, hvala vam cure, super ste :)
Pokusat cu tako. Pisat cu ovdje ako zapnem. Odoh sada prosetati po nasoj brdovitoj Rijeci :*
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2019 at 12:57

Uuu super, taman nam je proljetno vrijeme Cool

Pokušaj, kako god okreneš - nešto moraš povećati, a ti se onda malo poigraj pa vidi što bi ti više odgovaralo Smile Voće slobodno ubaci u doručak, ali i negdje između obroka ako poželiš i ako ti tako odgovara. Ja ti recimo ujutro uvijek pojedem šaku šumskog, a onda popodne tu i tamo kad me ulovi potreba isto tako nešto lagano kad je u sezoni, ili malo jabuke (ali češće ne nego da jer me razgladni), eventualno koji kiwi.

Uglavnom, morat ćeš se sama malo istestirati, ali sve u svemu reklo bi se da si više u manjku nego u višku hrane pa ne izbacuj, samo ubaci još malo kvalitetne hrane ;) I obavezno i prati i druge parametre osim kilaže (mjere, odjeću, ogledalo, neki opći bolji osjećaj - više energije, bolje raspoloženje, bolja regulacija gladi.....) jer će ti sve to više reći o progresu od same vage ;)







Edited by Gym_girl - 13 Veljaca 2019 at 12:59
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.