New Posts New Posts RSS Feed - D: Ovo su najbolje transformacije u 2018. godini!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Ovo su najbolje transformacije u 2018. godini!

 Post Reply Post Reply
Author
HeadHunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HeadHunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Ovo su najbolje transformacije u 2018. godini!
    Posted: 03 Sijecanj 2019 at 17:04
Svi komentari na temu: Ovo su najbolje transformacije u 2018. godini!

Tanji svaka cast to je prava transformacija u svakom smislu. A Matija nema nikakvu transformaciju vec je skinuo salo poslije bulka, cak se ispod sala vidi mišic. Plus nema šanse da imaš tako niski body fat prirodno odnosno da si postigao takav mišicni prirast u godinu dana.
Back to Top
NickChase View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NickChase Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2019 at 19:59
E moji ljudi pa ovaj prvi lik uopce nije napravio transforamciju o cemu mi pricamo ovdje? Zato se nisam ni prijavio jer sam znao da ljudi koji stvarno rade na sebi nemaju sanse pokraj takvih koji korise sterkane. Pa lik uopce nije debel vec napuhan od retencije vode, a na slici poslije izgleda kao kostur, daj mu pogledaj jagodice!? Kakva transformacija lik je na drogi i pun vode od loših steroida, pogledaj mu noge. Mislio sam da ce pobijediti netko tko stvarno zasluzuje a ne ovi sto koriste precace.
Back to Top
anagochi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anagochi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2019 at 20:23
E jest vam neka nagrada!? i Poklon bon u vrijednosti dva whey-a. . Niste se nekaj isprsili
Back to Top
anagochi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anagochi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2019 at 20:26
Ovi ljudi su zaslužili vecu nagradu za trud i rezultate koje su ostvarili. Pravi su primjer drugima da se sve može kad se zacrta cilj i kad si uporan!
Back to Top
JeffDahmer2018 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Rujan 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JeffDahmer2018 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2019 at 20:19
Tanja je to ocito VIŠE zaslužila jer je cura stvarno uložila volje i truda. Svaka joj cast.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.