New Posts New Posts RSS Feed - D: Donosimo što sve znanost kaže o proteinima i vježbanju: sigurnost,
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Donosimo što sve znanost kaže o proteinima i vježbanju: sigurnost,

 Post Reply Post Reply
Author
dado56 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dado56 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Donosimo što sve znanost kaže o proteinima i vježbanju: sigurnost,
    Posted: 29 Sijecanj 2018 at 14:21
Svi komentari na temu: Donosimo što sve znanost kaže o proteinima i vježbanju: sigurnost, ucinkovitost i utjecaj na zdravlje

jesti normalno 3+2 obroka, svaki nek sadrzava proteine dodaci skupi i nepotrebni ( jest se i tako mora) no onaj tko prodaje dodatke sve cini da nas natjera da ih kupujemo...
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2018 at 10:39
Ovo je sve napisano opcenito, iako mi se svidja clanak. Najcesce se tako opcenite stvari defaultno odnose na muski rod. Zanima me sto je s utjecajem na zensku populaciju, koja ima manju misicnu masu u prosjeku, i potpuno drugaciji i ciklicki reproduktivni sustav. U potpunosti su zanemarena pitanja utjece li na ciklus, te je li OK uzimati ih i za vrijeme trudnoce ili dojenja. Uz to, sto je sa raznim okusima, tj aromama i aditivima koji se dodaju, kakav je njihov utjecaj? OK, sigurno da je najbolje uzeti bezokusni s minimumom dodataka i sa maksimumom sadrzaja sto ciscih proteina u mjesovitom omjeru. Ali, svi znamo da su ovi s okusom - ukusni :D Treba li to onda drugacije ogranciti i dozirati, ima li sastojaka na koje treba pripaziti (ne mislim na dodatke tipa saharoza nego na potencijalno opasne arome i zasladjivace)...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.