New Posts New Posts RSS Feed - D: Zašto je vježbanje iskljucivo na spravama – gubljenje vremena?!  -
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Zašto je vježbanje iskljucivo na spravama – gubljenje vremena?! -

 Post Reply Post Reply
Author
zana42 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zana42 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Zašto je vježbanje iskljucivo na spravama – gubljenje vremena?! -
    Posted: 24 Kolovoz 2017 at 21:21
Svi komentari na temu: Zašto je vježbanje iskljucivo na spravama – gubljenje vremena?! - 1.dio

s ovim se potpuno slažem ¨#Naime, kada trener jednom pokaže klijentu kako vježbati na konkretnoj spravi – miran je i bezbrižan narednih „sto godina“ jer sprave omogucuju vrlo sigurno i jednostavno vježbanje. Dakle, "sveti gral" za svakog trenera#istina je aako želiš više moraš platiti trenera svaki sat ako želiš da te usmjeri k necem drugacijem , barem je tako u centru gdje ja treniram . Mislim i ja bi tako presjedila satnicu za pultom i brala lovu.Žalosno je što se treneri bar malo više ne potrude da ucine trening zanimljivim bilo bi i više zainteresiranih u teretani kada bi culi kako se netko trudi da od tebe napravi da bolje izgledaš .
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.