New Posts New Posts RSS Feed - molim savijet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

molim savijet

 Post Reply Post Reply
Author
uarsen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uarsen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: molim savijet
    Posted: 10 Srpanj 2017 at 13:45
Pozdrav svima,novi sam ovdije pa molim koji savijet,imam 42 god.185 cm i 100kg.Težina mi je problem već duži niz godina,kako estetski tako od sada i zdravstvei (visoki tlak).Pokušavao sa sa dijetama ali......Prije nekog vremena započeo sam sa viježbanjem i vožnje bicikla(sobni).Moj trening sastoji se od dva puta po 10 min trbušnjka i 10km vožnje biciklom cca45 min.Cilj mi je smanjiti težinu za petnaestak kg,stoga vas molim savijet dali su te viježbe dovoljne ili su potrebne još koje i koliko vremski bi trebalo dnevno posvetiti se vježbanju....HVALA
Back to Top
Lukad View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Lipanj 2017
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lukad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2017 at 14:03
Pozdrav,

prvo molio bih vas da ne uzimate samo moj savjet jer sam prilicno siguran da ima bolje kvalificiranih ljudi ovdje od mene ali probat cu vam pomoci najbolje sto mogu :) . 

Sto se tice vjezbanja iz svojeg iskustva rekao bih da je to dovoljno s obzirom da je cilj snizenje tjelesne mase. Pitanje je samo koliko ste redoviti to jest koliko dana u tjednu vjezbate.

Glavna stvar na koju se treba fokusirati kod bilo kakve promjene na tjelu je prehrana. Ako mozete ukratko mozda reci kako jedete iz dana u dan sigurno se moze nesto srediti. Naime ako jedete jednostavniju hranu mogli bi probati i brojati kalorije tako da na kraju dana znate koliko ste unjeli u tijelo. 

Osobno nebih preporucao nikakvu strogu dijetu gdje se odreduje tocno svaki sat kada sto pojest, ali vjerujem da ako se opcenito pazi na unos kalorija kroz nekoliko mjeseci bi se mogle izgubiti te kile :)
Zainteresirane za osobno poducavanje 1 na 1 molim da mi se jave na [email protected]
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2017 at 19:36
Pozdrav uarsen,

imate li kakvog iskustva ili staza u teretani?

Ja osobno sami i ciljani kardio rezim nikada ne stavljam na prvo mjesto, pri gubljenju kilograma.
Smatram da je dobar plan prehrane i trening rezim (pozeljno sa utezima), gdje bi se misici "trosili" i bili aktivni, najadekvatiniji pristup u cilju gubljenja kilograma (formiranja) tijela.

Ako vec postoji potreba za "aerobnim" dijelom treninga,
vjerujem da se tu da naci nesto u cemu uzivate, bio to neki grupni sport, druzenje sa ekipom. (nogomet, kosarka, kuglanje).
Ili nesto pojedinacno, plivanje, voznja bicikla ili peto, sve dobro dode kao dodatan izvor "potrosnje".

Samo je bitno da isti ne stvara osjecaj stresa, i pomisao, "ja moram radit kardio".

Mislim da je kljuc citavog uspjeha u maksimalnom balansu i zapravo uzivanju u citavom procesu..

Dobar plan prehrane (cak ne ni dijeta), 
i nekakav rezim treninga (sto volite), i uspjeh je u konacnici zajamcen.
Sto iznutra (zdravlje), sto izvana (izgled)! =)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.