New Posts New Posts RSS Feed - D: Problem miješanja masti i ugljikohidrata u istom obroku – mit ili i
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Problem miješanja masti i ugljikohidrata u istom obroku – mit ili i

 Post Reply Post Reply
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Problem miješanja masti i ugljikohidrata u istom obroku – mit ili i
    Posted: 28 Lipanj 2017 at 00:34
Svi komentari na temu: Problem miješanja masti i ugljikohidrata u istom obroku – mit ili istina

Ova tema bi mogla biti i jako zanimljiva, da nije malo površno i ocito na brzinu odradeno. A ima i krivih navoda. No, necu previše piskarati, pa ukratko, ova tema bez spomena biokemijske individualnosti, kad se zna da razlike medu ljudima u lucenju inzulina i raznih enzima može biti i 1:10, nema smisla nego samo zbunjuje da smo svi isti. Nismo. A što komu smeta, je posebna prica za sebe, ja npr mogu ne jesti nego žderati tortu, ali ako je pojedem kao desert nakon obilnog obroka, postane mi teško kao da sam zaustavio razgradnju hrane, i nije mi dobro. Nekom drugom, to uopce ne smeta. A kad se poremeti razgradnja namirnica, poremeti se i apsorpcija, pa tako dalje...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.