New Posts New Posts RSS Feed - Ljudi, upomoc!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ljudi, upomoc!!!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
yasska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2017 at 10:28
Dany
Ovo što dečki pišu ima jako puno smisla, znači prvenstveno kretanje kretanje kretanje... Treninge prilagodi svojim tjelesnim sposobnostima, ali u tvom slučaju ja bih radila makar 4-5 treninga tjedno. Pod trening mislim i hodanje ili lagano trčanja, ovisi što više voliš.
Ali 4-5 aktivnih dana bi ti pokrenulo kilazu. Mozes organizirati npr. 2 treninga snage tjedno, 2 dana cardio ili 3 treninga snage 2 dana lagani cardio ovisi kako ti vise odgovara za pocetak.
Prehrana je bitna ofkors, ali na prvom mjestu kretanje.
Svi smo mi svasta prosli od svakodnevnih LI cardia do iznemoglosti, gubitka misica, poremecaja hormona, binge eatinga.. Tako da iz iskustva vecine, zdravo se hraniti (pod zdravo mislim sto prirodnije i cjelovitije, ono sto tebi odgovara) + puno puno kretanja = rezultat
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2017 at 16:56
Napisala si da je kretanj na prvom mjestu, ali prva stvar što ljudi moraju shvatiti je da ne postoji prvo niti bilo koje mjesto, prehrana, trening i odmor sve po 100% od sebe
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2017 at 17:09
Sve to stoji za nekoga tko je sto posto u tome i zivi za to...

Ali poznavajuci ljudsku psihologiju za nekoga tko krece i citav se zivot bori s kilama, uslijed svih poroka,
ne aktivnosti, lose ishrane, loseg nacina zivota, ocekivat odmah u startu da promjeni apsolutno sve i bude 100% dedicated je suludo, u 99,9% slucajeva takav pristup vodi posezanju starim navikama i vracanju na ono od kuda se i krenulo...
Dokle god covjek na to gleda kao 'dijeta' cilj je kratkorocan, jer ako malo bolje sagledamo sama rijec 'dijeta' upravo tako i zvuci... Zar ne?
Upravo to onda rezultira vjecnom dobijanju i gubljenju kilograma, i provodenju dijeta citavog zivota bez dugorocnog i smislenog rezultata!
Zbog niceg drugog nekog pristupa, i 'prekonocnih' rezultata, jer nam: dolazi ljeto, imamo svadbu, zelimo stati u staru haljinu, kum/a smo u svatovima... itd. itd.

Cilj je citavu pricu prihvatiti kao novi nacin zivota, i raditi postepene "restrikcije" ili bolje receno izmjene u pristupu,
kako bi to dugorocno kao cjelina imalo smisla i funkcioniralo.

Nemozes dugog. narkica skinut sa dopa preko noci, ne davajuci mu propisnu terapiju i proci postepeni proces 'odvikavanja'.
Ovisnost o losoj hrani, secerima, sjedilacki zivot, virtualni svijet na dlanu i neaktivnost, nije nista drugo nego "suvremena ovisnost 21st." i navika koja je gradena godinama.


Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2017 at 12:39
Slažem se CeLe u potpunosti,ljudi ne vole čuti istinu da kolko dugo smo tijelo trovali da mu treba i određeno vrijeme da ozdravi. Nažalost,to je istina. Ja sam probao ekstremno brzo skinuti salo i obilo mi se to u glavu,tako da,bolje graditi zdrave navike nego u tjedan dana pokušati nadoknaditi 10 godina nepažnje.

Za neke ljude je stravična činjenica da moraju raditi cardio + trening snage do kraja života da bi ostali fit,ali ljudi,mislite da CeLe,koji je izuzetno dobar primjer ovdje,da se on ne odriče svakodnevno onoga što obični ljudi smatraju pod normalno?
Odriče se,samo što je odavno shvatio da se ničega ne odriče. Godine rada,truda,kvalitetne prehrane i taktičkog treninga. Svi se možemo ugledati u njega,samo si možemo individualno krojiti koliko toga smo u stanju raditi na dnevnoj bazi...

Lijep pozdrav svima!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.