New Posts New Posts RSS Feed - Kako početi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako početi

 Post Reply Post Reply
Author
Lorse View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lorse Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako početi
    Posted: 14 Veljaca 2017 at 17:32
Lijep pozdrav svima ovdje :)

Odlučio sam popraviti svoje tijelo dosta,spreman sam se potruditi s vježbama,pogotovo gornji dio,prsa i ruke.

Donji dio,vidjet će malo na slikama,je ok jer dosta provodim na biciklu,mislim da ipak malo pomaže.

U zadnjih tjedan-dva dosta čitam o prehrani,vježbama,ali od drveća više ne vidim šumu....skupio sam gro informacija,ali neznam otkuda krenuti,kako...

U nastavku ću dati nekoliko slika,da iskusniji od mene ocijene jel se može nešto željeno postići.

Da ne pišem previše,rado ću odgovoriti na svako pitanje posebno.

Znači,idemo redom.

Imam 24 (malo fali već do 25 )
Visok sam 186 cm, i dosta mršav,smršavio čak-imam 73/4 kg.

Na slici će se vidjeti ramena,nisam bokove jedino,neznam koliko se oni mogu definirati,nosim broj hlaća 50 (34/34) ,možda može malo manje.

Zasada sam još u procesu traženja posla (zbog više slobodnog vremena,ali i smanjenog budgeta),pa sam spreman više vremena posvetiti nego što ću možda imati kasnije.

Vježbao bi doma,možda kasnije u teretanu,ali ipak bi volio doma.Mogu sam napraviti bučice,šipku,propadanja se daju imrpovizirati....ima prostora

Ono što me muči kako krenuti,kako dobivati "zdravu" masu i raspoređivati ju gdje treba.

Koje,neke prihvatljivije,namirnice jesti...dobro,spreman sam kupovati dosta toga da dobijem željeno 

Uglavnom,da ne duljim,evo slike mene


A ovo bi bio neki cilj,zanima me jel ostvariv uz ovakvu genetiku, i kroz koje vrijeme uz neke normalne vježbe? 


Hvala unaprijed.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.