New Posts New Posts RSS Feed - dobar dan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dobar dan

 Post Reply Post Reply
Author
Djutin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Djutin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dobar dan
    Posted: 09 Rujan 2008 at 16:42
kao sto pretpostavljate trebam pomoc, situacija je ovakva
22 god, š83 cm, 83kg
u teretanu sam isao pola godine, pa sada preko ljeta sam malo odmarao, i sada opet na posao,, ovako vise manje zadovoljan sam misicima, ali problem je sto ne dolaze toliko do izrazaja zbog viska masnih naslaga, pogotovo na trbuhu i prsima, nije da sam debel ali eto, zanima me kako da sprzim te masnoce, probao sam sa trcanjem, i na kraju krajeva sam si nabio kondiciju, izgubio mozeda kilu ili dvije ali masne naslage su i dalje tu, navodno bi mi bolje bilo u teretani jahati biciklu punim gasom, cuo sam da to brze sagorjeva masnoce
sve u svemu, ako ima dobrih ljudi ovdje, molio bih pomoc, barem kratki odgovor ili neki link, znaci prvo sto zelim se sagorjeti masne naslage na trbuhu, koji trening i prehranu da kombiniram,, i kako da to uklopim sa svojim redovitim odlascima u teretanu, tj 4 puta tjedno, hvala
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2008 at 17:55
Najvaznije od svega je da imas uravnotezenu i kvalitetnu prehranu.

Zatim lomljenje obroka s npr 2-3 na 5-6 obroka na dan

Prije dorucka radi kardio (trcanje,biciklo,orbitrek)

Navece teretanu i poslje nje odradis HIIT ali samo 2-3x u tjedan dana

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,9š.0.html

najvaznije sredi si prehranu i nikad ne preskaci obroke.Jedi manje ali cesce da si ubrzas metabolizam.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Djutin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Djutin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2008 at 17:08
stvarno puno hvala, jer nisam uopce upucen bio, nego da te pitam, iako sam pola godine isao u teretanu, nikad nisam previse vaznosti prehrani dodavao, sada citajuci malo po forumu vidim da je to kardinalna greska bila, imas li neki link s povezanim programom vjezbanja u teretani i prehranom takodjer?? to bih onda kombinirao sa HIIT treningom, namjera je i dalje ista, da istopim masti i definiram misice, pio sam proteine ranije, dal da nastavim?
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2008 at 19:41
Originally posted by Djutin Djutin wrote:

stvarno puno hvala, jer nisam uopce upucen bio, nego da te pitam, iako sam pola godine isao u teretanu, nikad nisam previse vaznosti prehrani dodavao, sada citajuci malo po forumu vidim da je to kardinalna greska bila, imas li neki link s povezanim programom vjezbanja u teretani i prehranom takodjer?? to bih onda kombinirao sa HIIT treningom, namjera je i dalje ista, da istopim masti i definiram misice, pio sam proteine ranije, dal da nastavim?

Ovim slucajem si ti spao pod moju kritiku, no odnosi si se i na ostale
Ako o nekom podrucju en znaš puno ili znaš malo, a zanima te to, logicno je da ceš se nekako snaci za informacije. Tocnije, pronađi F.A.Q. o BB, citaj Sticky-je na forumima, i vec ceš dobiti poprilican obim informacija koje su ti potrebne i moci ceš vec i sam povezivati i stvarati zakljucke, šta valja šta ne.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Djutin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Djutin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2008 at 23:07
hvala, vidis nisam ni znao za BB na glavnoj stranici, odmah sam na forum skocio, posto sam vec isao u teretanu, smatram da imam misicne mase,  da li je potrebno da opet prolazim ciklus od 6 tjedana za razvoj te mase, koji je opisan tu
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbanje/Trening-masa.aspx
ili da odmah idem na program za misicnu definiciju
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbanje/Trening-masa.aspx
i da li umjesto opisanih crobnih treninga mogu koristiti hiit trening
jos jednom hvala svima na pomoci
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2008 at 23:34
Originally posted by Djutin Djutin wrote:

hvala, vidis nisam ni znao za BB na glavnoj stranici, odmah sam na forum skocio, posto sam vec isao u teretanu, smatram da imam misicne mase,  da li je potrebno da opet prolazim ciklus od 6 tjedana za razvoj te mase, koji je opisan tu
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbanje/Trening-masa.aspx
ili da odmah idem na program za misicnu definiciju
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbanje/Trening-masa.aspx
i da li umjesto opisanih crobnih treninga mogu koristiti hiit trening
jos jednom hvala svima na pomoci


s hiit treningom ne pretjeruj.Nikako ne vise od 3x u tjedna dana.Ostale dane orbitrek ili bajs.Misli mda bas za dugo trecanej nema potrebe!3x tjedno hiit a ostalo vrijeme ovo!

Zasto mislim ne trcanje na duge staze.Bas zato sta tese misicnu masu!


Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.