New Posts New Posts RSS Feed - misicna masa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

misicna masa

 Post Reply Post Reply
Author
Seki22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2016
Location: Bihac
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seki22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: misicna masa
    Posted: 23 Veljaca 2016 at 04:09
Pozdrav svima, prvi put koristim forum i ne kuzim se jos
Trebam savjet, oko tri mjeseca idem u teretanu, napredovao sam sto se tice snage, ali osim bf kojeg sam vec imao(oko 20%) ne dobivam nista vise, odnosno ne dobivam na misicnoj masi. Savjet
Back to Top
neven73 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neven73 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2016 at 09:03
težina sada i prije tri mjeseca? prehrana?što radiš u teretani? to su podaci bez kojih nema pametnog savjeta......
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2016 at 12:37
Originally posted by Seki22 Seki22 wrote:

Pozdrav svima, prvi put koristim forum i ne kuzim se jos
Trebam savjet, oko tri mjeseca idem u teretanu, napredovao sam sto se tice snage, ali osim bf kojeg sam vec imao(oko 20%) ne dobivam nista vise, odnosno ne dobivam na misicnoj masi. Savjet

ako bf ne ide gore, ne znaci da nema misicne mase...
ako je bf isti a kilaza veca znaci da si dobio na misicnoj masi Wink

Back to Top
Seki22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2016
Location: Bihac
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seki22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2016 at 19:28
Tezina oko 75 kg, prije tri mjeseca je bila oko 70, hrana je na pocetku bila dobra, piletina, krompir, rizu, tunjevinu sam kombinirao skoro svaki dan, plus whey i kreatin. U teretani radim sa tegovima. Na pocetku sam krenuo u definiciju ali posto sam bio mrsav(opet sam imao veliki postotak masti) onda sam skontao da bi bilo bolje ici na masu, pa kasnije definirati kad budem imao sta. U zadnje vrijeme da budem iskren slabo jedem, preskacem treninge jer nekako sam se razocao u to, s obzirom na trud, trening i ishranu nisam dobio neke rezultate. Ali naravno ne mislim odustati, pokusat cu se vratiti u stari ritam

Edited by Seki22 - 23 Veljaca 2016 at 19:29
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.