New Posts New Posts RSS Feed - Predstavljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Predstavljanje

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2016 at 15:06
Nije mi baš jasan ovaj tvoj slučaj Lorraine... Smile

Prvo pišeš da osjećaš da gubiš cm-e i da se tijelo oblikuje što je dobro......vaga pokazuje + 5 kg što ne mora bit negativno ali se malo čini puno uz taj gubitak cm-a usprkos početničkom efektu s obzirom na kratak staž u treningu....i još si navodno u kalorijskom deficitu Smile

Opet kažeš dolje da se ne mičeš s mrtve točke....a gubiš cm-e i vidiš promjene na tijelu....sounds good to me? Smile


U svakom slučaju jesti biš trebala poslije ručka. Baš nisi gladna? Onda se dobro napucaš za ručak Tongue Što ručaš uglavnom?

U kojem periodu ti je skočila kilaža?





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lorraine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lorraine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2016 at 14:10
Hah sad vidim kako sam to sve natresla u komentar, ni sama ne kužim baš danas kad čitam Big smile

Idemo ispočetka.
Centimetri idu dolje, nisam se mjerila ali sam dala suzit hlače i suknje Thumbs Up
Kad sam počela vježbat sam u 2 mjeseca dobila 2kg, zaključila da su mišići. Otišla doma na dva tjedna, vratila se s još 2 dodatne kile koje definitivno nisu bili mišići jer sam jela kao prasica i jedina aktivnost je bila hodanje.
Znači u 1.mjesecu počnem vježbat sa 80 i nastavim s prehranom i prošli tjedan stanem na vagu 81. 

U biti, htjela sam reć da se rezultati vide ali mislim da bi bili bolji kad bih se striktno držala prehrane a ne znam kako se natjerat jest na pun želudac jer stvarno nisam gladna.

Npr.
prekjučer
doručak: eggmilk (kava izmiksana s jajem i maslacem)
trening
ručak: pileći file, riža, salata (menza porcija)
večera: 2 fetice integralnog toasta s paštetom od tune (tuna, posni, krastavci,masline,jaje)

jučer
doručak: turska kava s malo mlijeka, 3 fetice integralnog toasta s paštetom od tune (tuna, posni, krastavci,masline,jaje)
ručak: pire od cvjetače i krumpira, pileći file
večera: posni sir, par badema

danas ujutro turska kava bez šećera s malo mlijeka, posni sa žličicom meda i nasjeckanom bananom.
Trening.
Ručak: kotlet u umaku od povrća (grašak, mahune, mrkva), zelena salata, probiotik. (Menza porcija) 
Jela prije sat vremena, još uvijek sam napuhnuta kao da sam slona pojela. I takav osjećaj imam svaki dan poslije ručka par sati, a nije da jedem neke drama porcije. 

Sad se par dana uspijevam natjerat na večeru i danas informativno stala na vagu 79,4 :)
Mislim da će krenut sad kad krenem klopat 
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2016 at 10:52
Originally posted by Lorraine Lorraine wrote:

Hah sad vidim kako sam to sve natresla u komentar, ni sama ne kužim baš danas kad čitam Big smile

Idemo ispočetka.
Centimetri idu dolje, nisam se mjerila ali sam dala suzit hlače i suknje Thumbs Up
Kad sam počela vježbat sam u 2 mjeseca dobila 2kg, zaključila da su mišići. Otišla doma na dva tjedna, vratila se s još 2 dodatne kile koje definitivno nisu bili mišići jer sam jela kao prasica i jedina aktivnost je bila hodanje.
Znači u 1.mjesecu počnem vježbat sa 80 i nastavim s prehranom i prošli tjedan stanem na vagu 81. 

U biti, htjela sam reć da se rezultati vide ali mislim da bi bili bolji kad bih se striktno držala prehrane a ne znam kako se natjerat jest na pun želudac jer stvarno nisam gladna.

Npr.
prekjučer
doručak: eggmilk (kava izmiksana s jajem i maslacem)
trening
ručak: pileći file, riža, salata (menza porcija)
večera: 2 fetice integralnog toasta s paštetom od tune (tuna, posni, krastavci,masline,jaje)

jučer
doručak: turska kava s malo mlijeka, 3 fetice integralnog toasta s paštetom od tune (tuna, posni, krastavci,masline,jaje)
ručak: pire od cvjetače i krumpira, pileći file
večera: posni sir, par badema

danas ujutro turska kava bez šećera s malo mlijeka, posni sa žličicom meda i nasjeckanom bananom.
Trening.
Ručak: kotlet u umaku od povrća (grašak, mahune, mrkva), zelena salata, probiotik. (Menza porcija) 
Jela prije sat vremena, još uvijek sam napuhnuta kao da sam slona pojela. I takav osjećaj imam svaki dan poslije ručka par sati, a nije da jedem neke drama porcije. 

Sad se par dana uspijevam natjerat na večeru i danas informativno stala na vagu 79,4 :)
Mislim da će krenut sad kad krenem klopat 

je li ovo studentska menza? ako je tako, onda je normalno da se osjecas napuhano,
jer bog sami zna na cemu oni to peku itd koji su sastojci unutra...
kako god, i da nije studentska, nikad ne znas na cemu je to pravljeno i sta je unutra zaista,
tako da ako je ikako moguce ja bi to izbjegavala, 
jedes malo...poslije rucka ovo sto jedes je jako malo Dead
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2016 at 10:53
hm kako se natjerati jesti? ja bi pojacala intenzitet treninga malo, par dana (3-4 dana)
hiit trening ili tako nesto, nakon toga def moras jesti Tongue
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2016 at 15:04
Iako je sve to još uvijek nekako malo...vaga se očito pokrenula, što je još jedan dokaz da je puno puta rješenje - jesti više Wink

eggmilk? Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lorraine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lorraine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2016 at 14:45
Studentska menza je u pitanju da, znam da nije najsretniji izbor al je 6,5 kn a trenutno sam dekintirana na najjače pa eto. Nakupujem se povrća i mesa na akcijama pa svako toliko pojedem nešto "normalno".

A trening mi je uglavnom između doručka i ručka tako da se najedem nakon treninga, vidjet ću, možda napravim malo drugačiji raspored. Danas sam ručala rano, oko 12, a sad idem na trening pa vjerujem da ću poslije moć pojest vola Wink

Eggmilk ostao kao tik iz nekadašnje LCHF faze, al nije česta pojava na meniju majke mi Tongue

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.