New Posts New Posts RSS Feed - Pogrešni efekt
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pogrešni efekt

 Post Reply Post Reply
Author
dia_blo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dia_blo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pogrešni efekt
    Posted: 06 Rujan 2015 at 15:21
- nakon stanke od 5-6 mjeseci i dobivenih 5kg (prije 85-6kg, a sad 90kg na visinu 183cm)
prije 2 tjedna sam krenuo ponovo trenirati. Trening ide po planu, osjecam se odlicno
neke plocice se ponovo javljaju. Međutm danas šok! Umjesto da skinem par kg ja dobijem još 2kg
Pretpostavljam da je to misicna masa, ali opet...sto radim krivo?

- ujutro svaki dan vozim 10km (cca 18min) na sobnom biciklu
Zatim popijem shake 0,5l (zobene pahuljice, banana, smrznute maline, mlijeko)
Na poslu ručak oko 12h (rucak kaj bude doma: ali nikad se ne prejedem)
Do kraja posla pojedem još 2banane

Pon,sri,pet  poslije posla idem trcati sprinteve.
10min trcanja za zagrijavanje i onda 10 serija po 50m sprinta. Pauza izmedju njih
je zapravo povratak do pocetne tocke trcanja.

nakon trcanja umjereno rucam/veceram (vec bude oko 7:00-7:30)



Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2015 at 18:34
Hmm, mislim nije da se ja bas razumjem u to, al cudno mi je da dobijas misicnu masu uz toliko kardija..A ne radis nista od anaerobnih vjezbi?
Back to Top
dia_blo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dia_blo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2015 at 23:18
Ovi sprintevi su anaerobni, cardio je samo u jutarnjem terminu uz sobni bicikl.

Back to Top
BartFanatik View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2015
Location: Osijek, Croatia
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote BartFanatik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2015 at 23:24
Postoji mala vjerojatnost, ali moguće je da si dobio nešto mišićne mase u nogama od tih sprinteva, a možda i u cijelom tijelu pomalo, jer ipak sprintanje razvija cijelo tijelo ako se ne varam.
Back to Top
dia_blo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dia_blo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2015 at 23:41
Ma dobro vjerujem da jesam...ali bit je izgubiti par kila, a ne ih dobiti :D .... 5godina sma bio na 85 i super mi je bilo, a sad ako dobim još tipa kilu dvije mogu kompletno mijenjati odjecu...sto mi nije u interesu, a i ne osjecam se dobro kao sa 85
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2015 at 07:55
http://en.wikipedia.org/wiki/Muscle_memory_%28strength_training%29

Bez panike. Ovo ni po čemu nije pogrešan efekt, te osim ako ti modna karijera ne ovisi o tome, ne vidim ikakav problem.

Samo nastavi, doći će i stara devizna štednja na red da se otopi.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2015 at 09:06
Pusti kile, uzmi metar. Izmjeri struk, trbuh, noge, ruke, prsa, ramena, pa budes vidio di gubis, di dobivas. Ako kile idu gore, a struk i trbuh se smanjuju, ne znam di je problem
Back to Top
BartFanatik View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2015
Location: Osijek, Croatia
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote BartFanatik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2015 at 14:00
Dobro ti Mike kaže.
Baci vagu, najbitnije je da se dobro osjećaš. :)
Back to Top
dia_blo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dia_blo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2015 at 14:31
Budem baš probao, jer ako dobijem još kilu dvije mogu promijeniti kompletnu odjeću
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.