New Posts New Posts RSS Feed - jan-trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jan-trening

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
janfit1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janfit1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 20:52
Pomalo_stari havala ti!
A sad nejdem u teretanu doma imam mini teretanu.
Zanima posto radim 3 vjezbe da ubacim malo vise serije 1-2 vise ili?
Hvala ti puno za ovo za stabilizaciju jer sam trazio po internetu i nis nisam naso!
I jos nesto neznam bas puno vjezbi za noge pa jer mi ti mozes dat link ili napisat neke vjezbe koje da ubacim
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 18:17
Šta se tiče stabilizacije po meni najbolje da radi  čučanj, mrtvo dizanje te normalni i bočni plank...
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 18:13
Prvo šta mi je upalo u oko je da u jednom tjednu odradiš 3 puta triceps, 2 puta biceps i ramena i to sve po 5-6 vježba a triceps  cak i 7 šta je previše i nepotrebno (svi se pale na te ruke pa samo njih treniraju svaki dan, a ostatak tijela zanemaruju :) )...Zapamti da mišić raste dok se odmaraš a ne dok radiš, a kako su ovo 3 manje skupine mišića sasvin je nepotrebno da ih toliko radiš...2. kako vidin po danima šta radiš čini mi se ko da stojiš bar 2 sata ako ne i više u teretani šta mi je isto previše (iman ja takvih i u svojoj ali oni obično od te 2 ure uru i po pričaju i šetaju okolo)...Moj savjet ti je da pošto već ideš 5 puta tjedno moš odradit svaki dan po jednu skupinu mišića npr: 1.dan- leđa, 2.dan- prsa + trbušni , 3.dan- ramena 4.dan- noge, 5.dan- ruke (biceps+ triceps) + trbušni i to za leđa, prsa i ramena odradi po 5-6 vježbi, za noge odradi 7-8 uključujući čučanj i iskorak te za ruke ti je dosta po 3 vježbe za biceps i 3 za triceps...Sam izaberi koje vježbe ( ovo šta si naveja mi se pari više manje ok, vidin da nema ništa sprava šta je odlično) te svako misec i po- dva minjaj vježbe...
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
janfit1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janfit1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 15:15
Dobar dan fitovci.
Zanima me ovako treba mi vase misljenje o mojem treningu a on ide ovako

Pon: Odmor
Uto: triceps,prsa,ramena,trbušnjaci
Sri:Biceps,kvarcipsi+lože,noge,trbušnjaci
Čet: odmor
Pet triceps,noge,ramena
sub:bibeps,kvarcipsi+loža+noge+leđa
ned:ko i pet

A drugi tjedan zamjenim pet sa sub i isto tako radim nedelju ko i pet taj tjedan.

A sad idem na vjezbe

Triceps

Potisak bučicama uskim hvatom 4x12-15
Jednoručna ekstenzija bučicama 3x 12 -15
propadanja na klupi 3x 20-30
francuska esktenzija bučicama 3x 12-20
extenzija iza glave bučicom 3x 12-20
triceps kickback 3x 12-20 svaka ruka
+ uski sklekovi 3x do otkaza

Biceps

Stoječi pregib bučicama 4x 12-15
Sjedeći pregib bučicama 3x 12-15
koncentrirani pregib bučicom 10-15 svaka ruka
hammer pregib 3x 12-15


Ramena
arnadolov potisak bučicama 4x 12-15
sjedeći potisak bučicama 3x 12-15
odručje bučicama stoječi 3x 12-15
Predručje bučicama 3x 12-15
latearno dizanje 3x 10-12
frontalno dizanje 3x 12-15

Leđa
mrtvo dizanje 4x 12-15
dvoručno veslanje 3x 12-15
jednoručno veslanje 3x 12-15 svaka ruka
zgibovi

noge
iskorak u stranu 4x 10-15
jednonožni iskorak u stranu 3x 10-20
jednonožni čučanj 3x 15-25

kvardcipsi+loža
čučnjevi 4x 12-20
iskoraci 3x 12-20
razdvojeni čučanj 3x 12-20
rumunjsko dizanje 3x 12-20
mrtvo dizanje na ravne noge 3x 12-20

Prsa
potisak bučicama na klupi 4x 12-15
letenje bučicama 3x 12-15
Pullover bučicama 3x 12-15
+skekovi do otakaza 3x max mi je sada 75

Trbušnjaci
5x serija 5 vježbi za trbušnjake po 20-30 ponavljanaja
2x 5 min core vježbe

Ehh sad nači zanima me kako bih mogao iskoristit girju i elastičnu traku i air pad za ovaj trening i jer bi josš nešto trebo ubacit?

I još nešto moja mama mi je rekla da joj potražim vježbe za stabilizaciju nisam bio uspiješan pa bih pitao vas za to svaki komentar je dobrodošao!!


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.