New Posts New Posts RSS Feed - Program za zene poslije poroda
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Program za zene poslije poroda

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:19
Uuuuuuu to nisam znao 500 kcall na dojenje??? nemoj me zezati!! :) vrlo interesantno nisam nikada čuo heheheh

Joj ne mogu sebe zamisliti u rodilištu...vukao bih utege sa sobom u prostoriju gdje rađam.... držo bih se za njih haha :)

Svaka čast na intezivnom radu i na tolikim godinama rada :) 

Normalno 10godina prije uf!!! :) Zato lagano ispočetka..po osjećaju ideš... tjedan dana malo zagrijavanja ... prati kako si u formi... i onda kada se skontaš kreni kako znaš.... jer vjerujem da je svet to zamorno...i tijelo je iscrpljeno ...

A godine su prošle :) Ne moraš proteine povečati... zašto bih? ako imaš dovoljan unos drži ga se ...povečaj hranu svakako...kalorije...jer i sama si rekla 500 kcal nije malo...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 10:13
Ma da,ja sam planinarila još tri dana prije nego sam išla u rodilišteWink
Zato sam valjda rodila bez pola muke. Nije mi to prvo dijete,poslije prvog sam relativno brzo ušla u formu ali bijah 10 godina mladja Wink
i da nikako početnica,odradila sam ja  i insanity i to više puta,zadnjega prije godinu dana a uz to redovito trenirala sa utezima,jedino sam prestala u trudnoć.
ma radi se o tome da bi ja sad najprije htjela izgraditi mišiće,bar ono što je trudnića"pojela",iako  se ruke od nošenja bebe lijepo formiraju,ali treba tu još posla,samo nemam ideju kako se uhvatiti. u fitness neću ići jer imam prilično opreme doma.
A za prehranu bi valjda trebala pojačati proteine,s obzirom da na dojenje ode cca 500 kcal na dan
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 08:56
Bilo je već postavljeno jednom pitanje.... kada je žena rekla da je trenirala u trudnoći... onako mislim u sebi " ma daj nema šanse da to radi, pa može naštetiti sebi i djetetu" Ali eto  išao sam se malo informirati i moogu reći da sam se šokirao :)

Samo normalno sa svakim treningom tražio bih da se osoba posavjetuje sa doktorom :))

Okej nisi početnica... to je dobro.. onda znaš da ne možeš krenuti odmah sa žestokim tempom... nego tjedan za tjedan povečavaš da stigneš u formu...nigdje ne žuri..imaš vremena...tijelo treba ukljčiti opet pogon :)

Dijete ima potrebe heh... treba rasti i rasti i samo papati :) Nemoj na nikakve dijete ići jedi normalno...i treniraj polagano dok u formu ne dođeš sa vremenom.... nigdje ne žuri
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2014 at 20:14
Pozdrav svima
Najprije se ispricavam ako nisam uspjela naci ovu temu ako je vec negdje postavljena. Zanima me slijedece: 2 mjeseca sam od poroda i krenula bih sa konkretnim vjezbanjem.Visak kg je minimalan,radi se samo o formi i tonusu,koji je znatno oslabio zbog hormona u trudnoci iako.sam bila aktivna do zadnjeg dana.
Nisam pocetnica tako da imam namjeeu krenuti sa zescim tempom. Naravno k tome prilagoditi prehranu. Jos uvijek dojim,znaci ne bi smjela na rigoroznije dijete.Istina je da nisam 2 mj.radila nista zbog prezahtjevnog djeteta i nadam se da ce se to sad promijeniti. Ima li tko kakve konkretne prijedloge prijedloge i iskustva? Ima li mozda kakva mama koja je vec to prosla?
Hvala unaprijed
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.