New Posts New Posts RSS Feed - Guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Guza

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213>
Author
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 15:53
 meni su sve brutalne.... jadna šipka.... i tata bi sine...
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:35

 ee to, to!

rade se, rade neke ali još uvijek s bucicama, bit ce i ovako još malo

a ova prva je brutalna.....

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 17:45
Evo nekih novih i nekih starih vježba za guzu
Ne vjerujem d aih ženska populacija foruma baš radi pa.. da vidite kako se trenira guza










Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 11:42
  I da - meni je steper, ali kad ga smisleno radiš, fenomenalan za guzu! Ponekad se toliko konc. da stisnem guzu, da zaboravim da je o kardiu rijec

Zato - zategnuti mišice guze i gaziti petama po steperu!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 11:38
Originally posted by marrtin marrtin wrote:

 plivajte, tu vam nista ne moze stradati, a korisnije je od pola vjezbi...;)


Je, a kad ne živiš na moru, a iz bazena još nisi izašao bez nekih ginekoloških problema...? Plivanje je super, ali meni i ne baš tako dostupno.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 11:36
Originally posted by Strippy Strippy wrote:

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 

hehehe



Daj ajde..i ja bih to htjela vidjeti...

Joj da vam dam primjer...jedna cura kod mene u teretani ima SAVRšENU guzu... ono crnacku koja stoji prema gore
Jednostavno ne mozes ne gledati u to koliko dobro izgleda
Imam osjecaj kad bi pala da bi se odbila nazad. Ono..."BOUNCE"

Jedan moj prijatelj je rekao da je najljepsa guza u zene ona kad ju zagrlis i mozes odloziti pivo iza

Kako to postici?


 

Bila je emisija u Oprah o tim crnkinjama kojima caša, doslovno, stoji na guzi, ali  - morat cu te razocarati - to je zato što crnci na gluteusu imaju mišic više od bjelaca, tako da, ništa od crnacke guze.....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 00:12
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 zato kombiniram i jedno i drugo :)


Tako je, treba sve kombinirati.

.....evo i naših video vježbi za guzu.

Pa nek ekipa pogleda koga muci oblikovanje guze..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 00:04
 zato kombiniram i jedno i drugo :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2009 at 23:44
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 ako se stavi neki pristojan otpor onda nije uopce loš, dapace, ali u protivnom se više radi o zamahu...

ja se zagrijavam na njemu i da se dobro izmorit, no osobno više preferiram biciklu



Ja isto mislim da je orbitrek bolji jer ipak koliko-toliko radi cijelo tijelo dok na biciklu sjedis i vrtis...tj. ono pogodis noge i malo trbusne za bicikliranje...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2009 at 19:57
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 ako se stavi neki pristojan otpor onda nije uopce loš, dapace, ali u protivnom se više radi o zamahu...


ja se zagrijavam na njemu i da se dobro izmorit, no osobno više preferiram biciklu



Ja nekako opet smatram da je orbitrek bolji, što naravno ne znaci i draži
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2009 at 17:46

 ako se stavi neki pristojan otpor onda nije uopce loš, dapace, ali u protivnom se više radi o zamahu...

ja se zagrijavam na njemu i da se dobro izmorit, no osobno više preferiram biciklu

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2009 at 11:50
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

kad sam pocela ic u teretanu, cucnjevi su mi bili.. hm.. ne hvala.. da bi promijenila plocu kad sam vidjela curu koja je, dok sam ja gazila po <SPAN style="FONT-WEIGHT: bold">orbidreku </SPAN>(kojeg mrzim iz dna duse i traku za trcanje i steper i biciklu) , odradila trening od sat vremena di nije radila nista drugo osim cucnja u jedno pet varijanti i iskoraka u mjestu i pokretu...s tim da nije izgledala ko schwarzenegger vec sasvim normalno i vjerojatno je vlasnica najljepse guzice koju sam u teretani vidjela!eh od tada otprilike radim 90% treninga upravo cucnjeve ( sa 40kg)zato brzo na coopersguns i pogledat sve vrste cucnja i vjezbe za noge i guzu :)))))
 




zašto orbitrek ne valja?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2009 at 22:24

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

kad sam pocela ic u teretanu, cucnjevi su mi bili.. hm.. ne hvala.. da bi promijenila plocu kad sam vidjela curu koja je, dok sam ja gazila po orbidreku (kojeg mrzim iz dna duse i traku za trcanje i steper i biciklu) , odradila trening od sat vremena di nije radila nista drugo osim cucnja u jedno pet varijanti i iskoraka u mjestu i pokretu...s tim da nije izgledala ko schwarzenegger vec sasvim normalno i vjerojatno je vlasnica najljepse guzice koju sam u teretani vidjela!


eh od tada otprilike radim 90% treninga upravo cucnjeve ( sa 40kg)

zato brzo na coopersguns i pogledat sve vrste cucnja i vjezbe za noge i guzu :)))))
 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2009 at 15:50
kad sam pocela ic u teretanu, cucnjevi su mi bili.. hm.. ne hvala.. da bi promijenila plocu kad sam vidjela curu koja je, dok sam ja gazila po orbidreku (kojeg mrzim iz dna duse i traku za trcanje i steper i biciklu) , odradila trening od sat vremena di nije radila nista drugo osim cucnja u jedno pet varijanti i iskoraka u mjestu i pokretu...s tim da nije izgledala ko schwarzenegger vec sasvim normalno i vjerojatno je vlasnica najljepse guzice koju sam u teretani vidjela!


eh od tada otprilike radim 90% treninga upravo cucnjeve ( sa 40kg)

zato brzo na coopersguns i pogledat sve vrste cucnja i vjezbe za noge i guzu :)))))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 22:06
 hehehe no no, teta vježba cijeli život (osim toga još i trci ko luda) i puno cura mojih godina bi se moglo posramit pred njom 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 21:51
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

 Ako želite cvrstu guzu, nema puno filozofije. Stvar je jednostavna-mišic treba izgraditi, a za to je najbolja osnovna vježba - cucanj (polucucanj ili duboki- kako kome koljena dozvoljavaju). dovoljno pterecenja i nema problema. O tonusu onda da i ne govorimo. Iskoraci , kako su vec mnogi spomenili (razne varijante-u mjestu, kretanju, unatrag, sa jednom nogom na klupici itd.).Deadlift je isto jako dobra stvar-nikad mi se nije dogodilo da nakon teškog deadlifta ne osjetim i upalu u gluteusima. Mašine i ostale izolirajuce vježbe su samo nadogradnja na ovo
 

Tako je - tocka.

Zato bi se sve više cura trebalo okrenuti tim osnovnim vježbama i ne bojati se težina. Ja ih trenutno još uvijek radim sa bucicama - na pocetku mi je bio užasan problem uopce cucnuti, a kamoli tek sa nekom težinom. No, kako sam pocela jacati noge, a i gornji dio tijela (trbuh i donji dio leđa pogotovo) ide sve lakše i lakše...nebo mi je granica  

A moram rec da u mojoj teretani nema ni jedne jedine cure koja ih radi....osim jedne tete od 56 godina koja je pred malo digla 80 kg u cucnju i ona mi je i više nego uzor.

Tako da cure moje...ostavite se mašina i na cucaaaanjjjjjj!

  Da mi je  bilo vidit tu tetu od 56 godina.cucanj- guzica do listova a sise do poda
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.