New Posts New Posts RSS Feed - Trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789>
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 10:38
Ja sam iskučivo počeo ovako jesti jer mi paše bolje nego jesti puno puta na dan,onako sam bio pospan nakon doručka i teško pokretljiv,pa stalno pripremanje obroka pa začas opet glad nakon tih obroka,nije mi bilo dobro...pošto za sad ne osjetim neke nuspojave,redovito idem na wc,spavam lijepo,budim se odmoram ostat ću na ovom načinu(greška koju sam radio je bila što sam mislio da moram biti u kalorijskom deficitu ispod bmra a ne tdee) pa sam usporio metabolizam...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 16:00
Evo da ja javim kako napredujem...hehe
Danas sam pojeo nekih 400g paradajza i zelja sa bučinim i konopljim ulje i malo jabučnog octa i 2 konzerve tune od Mardešića...inaće osjetim laganu bol(upalu) u donjem dijelu leđa i području latissimusa,vjerovatno jer sam radio mrtvo i zgibove jučer a pauzirao sam od treninga neko vrijeme ali posebno me veseli što se od jutra osjećam jako dobro,osjećam se jako odmoreno i pun energije kao da bi mogao i danas trenirat ali bolje odmorit malo...neznam koji je uzrok tom općenito boljem osjećaju ali možda je zato što sam napokon krenuo jest dovoljno...hehe
Večera će danas biti nekih 800g miješano zelene i bijele cvijetače i 150g mrkve,kasnije ću složit na tavi 250g mrkve,250g gljiva i 250g paprike i nešto luka na kokosovom ulju i to jest sa 180g džiugas sira,za desert ću pojest alnatura staklenku kikiriki maslaca...je malo previše maslaca za odjednom ali da ne pretačem i važem u posebnu posudu pojedem sve,ionako ne prelazim potrebne kalorije a jednom tjedno ako pojedem i nećeg previše sumljam da je toliki problem...uglavnom,osjećam se super i nadam se da će bit sve bolje,sutra trening pa budemo vidjeli kako bude sutra snaga bila...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 12:47
Pošto me iver uplašio svojom izjavom o bacanju organa u smeće,toliko da sam imao grčeve u želudcu nakon večere(ovo je šala) odlučio sam dio večere prebacit u ručak tj. ovaj grah koji bi inaće jeo navečer sa jajima,žitaricama i batatom sam danas pojeo sa nekih pola kile salate sa uljem i octom(bila su dva paradajza i malo paprike) i 5 kuhanih jaja...danas je trening pa će pwm bit ukupno 50g proteina(pola warrior blenda,pola konoplja) sa 5 tableta klorele i žličica msm...glavni obrok je 250g kiselog zelja za predjelo,a glavno jelo 250g žitarica,6 pečenih jaja,500g batata a za desert 3 banane sa cimetom...sveukupno 3400kcal...
Što se treninga tiće zagrijavanje+2x5 20kg turkish get up 
Trening A1 bulgarian split squat 10x3 B1 military press 4x6 C1 jednoručno veslanje 4x6


Edited by Tancho - 16 Sijecanj 2014 at 12:48
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 13:19
to kaj iver piše uopće nije šala,nego istina.


"glavni obrok je 250g kiselog zelja za predjelo,a glavno jelo 250g žitarica,6 pečenih jaja,500g batata a za desert 3 banane sa cimetom...sveukupno 3400kc"

to sve odjednom??!!
raspuknut češ se
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 13:32
Nije obrok taj 3400 nego za cijeli dan,taj obrok je nešto više od 2000kcal,inaće,jeo sam više za taj obrok,još sam jeo grah uz to...i nisam se raspuknuo nego mi je bilo taman da budem sit,ali sam ipak smanjio zbog tih komentara...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 13:56
ok,sad sam malo čitala tvoj početak,i vidjela fotke.
hm,imaš ti dosta posla ,po meni.
ugl. ovo IF znači IIFYM ?

ideš u teretanu? ili doma vježbaš?
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 13:58
Naravno da imam posla...punoooo posla....al nedam se...
IF znaći intermittent fasting
Idem u teretanu...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:04
ahaaaaaaaaaa! taj IF

moje iskustvo- kad sam vježbala doma,mršavila sam.
od kad idem u teretanu, dobila sam 3kg u 2 mj.
meni je rekao trener čim veće težine i manje ponavljanja,i duži odmor između serija. izgleda da pali.
držim ti fige, da uspiješ!
jedino još, kaj je ne, 100% nego, 1000000000 % ,je to da prehrana igra nejveću ulogu u svemu,i meni je to teže nego dizati utege
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:14
Meni prehrana nije problem,mogu jesti čisto,samo što volim jest puno...a što se tiće treninga,trenirat volim,sad još kako treniram samo 3x tjedno svaki trening sam jako nabrijan...meni je najviše sad cilj da sredim svoj smrvljeni metabolizam i postanem jači a nadam se da će kile ić gore a da struk ostane isti...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:22
A tesko ce struj ostat isti.. treba svesti dobivanje mase na struku na minimum, znaci jest clean :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:30
Lagani suficit(200-400kcal) na dane treninga a ostali dani na održavanju,radim si od sad jelovnik za cijeli tjedan i nema odstupanja,sve clean namirnice,inaće imao sam jedan dan u mjesecu gdje sam u jednom obroku imao junk meal od skoro 10000kcal ali sad sam rekao da ću taj obrok imat tek kad završim autoškolu(a krećem tek u ponedjeljak) tako da nema ni junka još dosta dugo,a i ako pojedem nešto tako jednom u 2 mjeseca nemre mi se baš nešta zaljepit,pogotovo ako je i iza treninga i jedem 100% čisto svaki dan...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:30
ma jedem clean,nije to problem,nego mi fali kcal, isto sam stala sad,imam osjećaj da se sve usporilo,opet.
izgleda svi imamo slične probleme,u startu previše smanjimo kcal,i poslije nemaš više kaj smanjivati,i metabolizam uspori.
zato velim,svima da je umjetnost u doziranju hrane.
ja puno čitam o tome,sve kaj stignem,znam dosta fiziologiju,biologiju,kemiju i sv ei svašta,ali kad treba primjeniti na sebi,zapnem.
to je doslovno eksperiment,koji traje dok ne nađeš kaj ti ustavri odgovara.
a,i kad to nađeš opet moraš ubrzo ispočetka jer se organizam navikne,prilagodi, jer mu je cilj sušto preživljavanje,i borba za ono kaj mu oduzmeš, i radi sve da se zaštiti od napada.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:33
Stalni izazovi.. nikad borba ne staje :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:38
Sad mi javlja baš kolega sa kojim treniram da nemre danas trenirat jer ga boli svaki mišić,ja osjetim upalu od utorka ali ipak nije toliko strašno pa ću ipak ić...sad,znam da upala mišića i nije neki znak da je trening bio uspješan ali očito je nešto čim je tijelo dalo reakciju,očito je opterećenje bilo ok...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:40
Znaci da dugo nisi trenirao :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:42
Tjedan dana...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.