New Posts New Posts RSS Feed - Trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:21
kad radis trening? ujutro?
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:26
popodne/navečer
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:28
aha, ok onda. Probaj ovako koji tjedan i onda probaj jedan dan prije treninga pojesti neki konkretni UH pa vidi jel ima razlike (a dam se okladit da ce bit bar u snazi na treningu ). Ako nema razlike nastavis po starom i eto. Sretno sutra na treningu
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:35
Hvala,budem ja još pisao sutra prije treninga,odo nastavit gledat tekmu...pozz i hvala svima na pomoći...
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 22:16
a čuj, endomorf ili ne, shvaćam te strahove, i za ovo uh prije treninga, sjetio sam se da sam tako napravio ručak je bio trećina dnevnih potreba cca i radio trening popodne i you can feel the power, just keep at it
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 11:08
Današnji jelovnik će ovak izgledat:
Prvi obrok će bit nekih 300g mješane salate sa bučinim i konopljinim uljem i malo octa i 3 kuhana jaja
Drugi obrok će ić nekih sat vremena poslije treninga i to će bit 25 g sunwarrior proteina i 25g konopljinog proteina,žličica msm praha i 5 tableta klorele
Najveći obrok u danu i to nekih sat nakon proteina će bit 250g kiselog zelja,300g piletine,500g batata,300g žitarica(planiram smeđu rižu,quinou i tjesteninu od pira),250g mrkve a za desert shake od 2 banane,žličica cimeta i 40g lanenih sjemenki...sveukupno nekih 3200-3300kcal...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 11:15
Što se treninga tiće on će ovako izgledati,prvo ću se dobro zagrijati(imam svoju rutinu+2x5 turkish get up sa 20kg i 2 serije Romanian deadlifta sa manjom kilažom),onda prelazim na trening koji će biti:

A1 Romanian deadlift šipkom  10x3

B1 Floor press bučicama ili girjama 4x6

 C1 Pull up 4x6

Prvo ću odradit sve serije A1 vježbe,odmorit nekih 4-5 minuta i preć na sve serije B1 vježbe,pa onda opet 4-5 minuta odmor i sve serije C1 vježbe,pauze između serija kod vježbi za donji dio tijela će mi biti 70-90s a za gornji dio 60s...

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 12:36
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Najveći obrok u danu i to nekih sat nakon proteina će bit 250g kiselog zelja,300g piletine,500g batata,300g žitarica(planiram smeđu rižu,quinou i tjesteninu od pira),250g mrkve a za desert shake od 2 banane,žličica cimeta i 40g lanenih sjemenki...sveukupno nekih 3200-3300kcal...

cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 12:47
A za dva tjedna još se tu bude dodavalo za desert još 100-200 g zobenih ili pirovih pahuljica sa medom...
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 12:51
hmm, ma ja bi taj batat roknuo prije treninga za probu bar jednom, ako težine porastu znaš recept, jedino ako te napuhuje, al ima dosta masti u preworkout ručku pa će možda bit brutalno na treningu i ovako
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 12:54
Ništa od uh prije treninga,uspavljuju me...dok jedem masti i proteine mi je super,čak i onda kad nisam jeo baš najbolje tj. jeo sam premalo radio sam dosta jake treninge,čak sam jednom nakon cijelodnevnog posta napravio trening i napravio najviše serija u densityu...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 18:55
Evo da javim da je prvi trening odrađen i da sad tek vidim kakvo sam zapravo sranje napravio...nevjerovatno koliko sam pao u snazi...ali šta je tu je,sam sam kriv i sad opet moram proć kroz trnje da dođem na razinu na kojoj sam bio prije manje od pola godine...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 19:10
Pogotovo s tom prehranom ce past snaga :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 19:25
Ma nije način prehrane problem nego nedostatak kalorija,ja sam na warrioru bio dok sam radio masu i snaga je išla samo gore...a vjerovatno mi ni moje veliko kardijanje zadnjih mjesec dana nije pomoglo baš...uglavnom krećem ispočetka ali nešto pametniji...
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 00:06
Tancho, već sam napisao da radiš što hoćeš, sebi radiš štetu, nakon svakog sranja kao postaješ pametniji, ali... Imaš ti ideju kako radi ljudsko tijelo? Što misliš da sve makro i mikro nutrijente taloži kao masnoće? Koji su osnovni fiziološko-biološki procesi kod hipertrofije i kako to ide? Pa kako radi digestivni trakt? Koliko raznih sokova u toku 24 sata luče želudac, gušterača, jetra, ajde žuč bar ima kesicu,kako ide apsorpcija toga, koliko to traje i kakav je vremenski tijek svega ovoga? Ili ti dio tih gozbi možda završi i nerazgrađeno u debelom crijevu pa ti nadima donji dio trbuha? Pojedeš sa 19 godina u jednom obroku cca 1600 grama mješavine svega i svačega iz dana u dan, što ti misliš da organi imaju "turbo" način rada pa ono što inače rade u 24 sata naprave za 2? Nastavi tako pa za par ili više godina možeš neke organe baciti u koš za smeće, i čudit se zašto kad si se ti zdravo hranio? Čitaš sve gurue na webu,tražiš suplemente koji će ispraviti ono što si pokvario ili će pomoći da napraviš što ne možeš, itd, daj bar malo onda prouči i biologiju i fiziologiju, ali ne sa fitness ili bodybuilding stranica... Što misliš da su znanstvenici iz područja npr medicine, biologije, biokemije glupi, a jedan fitnes guru, ili novinar Hofmekler koji u životu nije bio jedan dan u laboratoriju ima sve to u malom prstu? 99% čak i onih sa doktorskom disertacijom koji piskaraju po netu, pišu samo da te navedu na potrošnju nečega, direktno ili indirektno... Baš čitam na bodyb...com članak genijalca koji tvrdi da ZMA suplementacija uvećava testosteron 43.7%, znači svi svjetski prvaci u sportovima snage od prije 15ak godina, čiji neki rekordi nisu ni nakon 25 godina nadmašeni, su impotentni u odnosu na one koji piju ZMA? Sasvim drugo su ljudi koji imaju probleme sa apsorpcijom nečega ili nedostatak ili poremećaj bilo čega(mnogi imaju), a drugo su i lakovjerni podložni placebo efektima, neki bi možda povjerovali i da od ricinusovog ulja dobiju 5kg mišića... Da li je tebi ili bilo kome odavde potrebna slična suplementacija kao i sportašima koji dnevno dižu 30-40 tona? Ako je od znanosti(koja jasno nije bezgrešna) utvrđena činjenica za dnevne maks količine Mg cca 3.5 do 4.5miligrama, znači čovjeka od 100Kg do 450mg ovisno o instituciji koja daje podatak, ti preporučaš 5g magnezijum chlorida, neka je koeficijent apsorpcije cca 12-15%, to je minimum 600mg u jednoj dozi, a jednokratna doza veća od cca 350mg može prouzročiti proljev, ili veća može smanjiti apsorpciju cinka i indirektno smanjiti produkciju testosterona... Znaš za što se reklamira Donat Mg mineralna voda?   Bolje pronađi i pročitaj 50 raznih članaka i programa za skinny guy(od raznih izvora), usporedi ih, pronađi sličnosti i razlike, pa probaj što od toga radi tebi...S obzirom na tvoje mršavljenje, nemam pojma što ti fali, ili ne fali, nisam ni endokrinolog pa ni ne preporučam ništa, niti me trebaš slušati, samo razmisli, ili ćeš možda još 5 puta krenuti ispočetka... A možda ovo pročita i netko kome će koristiti. Neću više, mada sam to već jednom rekao :(     
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 00:26
Nazalost, premalo cijenimo svoje tijelo.. gradiml ga samo izvana..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.