New Posts New Posts RSS Feed - Trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 09:40
Veci misic veca snaga :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 10:46
Uglavnom da...makar sam čitao na da onim 10x10 programima koji se spominju kao jako dobri za nabacivanje mase ljudi znali oslabit iako su dobili puno mase...meni je sad najbitnije da ja vratim svoje zdravlje u normalu i da krenem dizat više od smiješnih 100kg u deadliftu...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 16:33
Današnji jelovnik je bio nekih 400g miješane salate(matovilac,paradajz i zelje) polito sa bučinim i konopljinim uljem i malo jabučnog octa i preko toga još dvije konzerve(250g) Mardešić tune...to sam jeo oko podne...večera će biti,za početak 800g brokule i cvijetače i 150g mrkve,pa nakon toga sataraš od 7 jaja,250g mrkve,250g paprike i 250g šampinjona i nešto luka,konzerva slanutka i za desert 50g crne čokolade(85% kakao) i 100g mješano lješnjaci,bademi i čips od kokosa...sveukupno oko 3000kcal...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 16:55
zasto toliko masnoce? 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:12
A ispalo je tako,nema treninga pa nema ni ugljikohidrata,a orašaste volim a i zbog testosterona kojeg sam vjerovatno dosta ubio lošom prehranom prije...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:29
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Današnji jelovnik je bio nekih 400g miješane salate(matovilac,paradajz i zelje) polito sa bučinim i konopljinim uljem i malo jabučnog octa i preko toga još dvije konzerve(250g) Mardešić tune...to sam jeo oko podne...večera će biti,za početak 800g brokule i cvijetače i 150g mrkve,pa nakon toga sataraš od 7 jaja,250g mrkve,250g paprike i 250g šampinjona i nešto luka,konzerva slanutka i za desert 50g crne čokolade(85% kakao) i 100g mješano lješnjaci,bademi i čips od kokosa...sveukupno oko 3000kcal...


ček, jel nisi rekao da ćeš jesti 211g ponedjeljkom kad je odmor? bar da si pojeo 300g krumpira i neko povrce i opet si mogao biti nisko s UH ali bar ne bi bilo samo povrce..
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:30
ovo je nesto kao ratnicka dijeta.. jedes uglavnom navecer.. kako ti to pase? 
uzmi tribestan onda :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:42
Jedem slanutak danas i puno mrkve pa mislim da je dosta uh s obzirom da danas samo čubim doma...Davore,može se reći ratnička,volim tako jesti i odgovara mi...za tribestan sam čuo ali da nije nešto,jedino od tih tribulusa da Trybest orginal bugarski valjda,to je uzimala bugarska dizačka repka,gledao sam i video gdje Pešalov govori o tome...ali Trybest je dosta skup i neznam jel se može kupit kod nas...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:44
avangarde,za ovaj jelovnik mi je myfitnesspal izbacio Protein 164,Carbs 211,Fat 139
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:48
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

avangarde,za ovaj jelovnik mi je myfitnesspal izbacio <span style="font-size:14.0pt;line-height: 115%;font-family:"Calibri","sans-serif";mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-hansi-theme-font: minor-latin;mso-bidi-font-family:"Times New Roman";mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-ansi-:HR;mso-fareast-:EN-US;mso-bidi-:AR-SA">Protein
164,Carbs 211,Fat 139</span>


aha, ok onda..jedino bi ja tu neko povrce zamjenila bar s 300g krumpira za rucak bar ako te pati da jedes konkretan UH za veceru. Probaj s krumpirom, on ce te drzat suhim i nece te napuhat, obecajem
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:54
Ja nebi mijenjao povrće jer ga volim jest,a krumpir radije jedem za večeru kad ga mogu kombinirat sa žitaricama,piletinom,jajima,masnim sirom,pošto sam noob što se kuhanja tiće lakše mi je složit salatu svježu na podne a navečer mi mama kuha veliku večeru...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:57
dobro, radi kako ti odgovara iako mislim da je strah od UH kad netreniras neopravdan, narocito na masi
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:14
znam kako mu je jer mi je i samom tako, ak mu se lijepi tako kako kaže onda mu i ne trebaju krumpiri, naši tipovi tijela sve iz povrća fino iskoriste :P
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:17
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

znam kako mu je jer mi je i samom tako, ak mu se lijepi tako kako kaže onda mu i ne trebaju krumpiri, naši tipovi tijela sve iz povrća fino iskoriste :P

endomorfi mislis? ja sam klasicni kojem se nakuplja bas sve na trbuhu ali sam opet na defki jela krumpir i sve bilo super. Prije da mu je to bilo jer je iscrpljivao previse tijelo pa se zbog kortizola nakupljalo oko trbuha. A kako je sad promijenio trening skroz i jos je u suficitu vjerujem da bi pravi UH ucinili bolje kod punjenja glikogena
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:18
Pojedem ja krumpir radije u večeri nakon treninga i siguran sam...pošto volim jest puno količinski radije u fazi sa manje kalorija pojedem puno salate a kad mogu se trpat sa uh(nakon treninga) onda jedem i krumpire i tjesteninu i žitarice...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:20
Budem kreno ovak kak sam složio za prvih 2 tjedna pa ako bude išla masa(mišićna) i snaga gore znam da sam na dobrom putu,ako nejde gore onda budem povećao uh...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.