New Posts New Posts RSS Feed - Trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:42
Jedem slanutak danas i puno mrkve pa mislim da je dosta uh s obzirom da danas samo čubim doma...Davore,može se reći ratnička,volim tako jesti i odgovara mi...za tribestan sam čuo ali da nije nešto,jedino od tih tribulusa da Trybest orginal bugarski valjda,to je uzimala bugarska dizačka repka,gledao sam i video gdje Pešalov govori o tome...ali Trybest je dosta skup i neznam jel se može kupit kod nas...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:30
ovo je nesto kao ratnicka dijeta.. jedes uglavnom navecer.. kako ti to pase? 
uzmi tribestan onda :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:29
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Današnji jelovnik je bio nekih 400g miješane salate(matovilac,paradajz i zelje) polito sa bučinim i konopljinim uljem i malo jabučnog octa i preko toga još dvije konzerve(250g) Mardešić tune...to sam jeo oko podne...večera će biti,za početak 800g brokule i cvijetače i 150g mrkve,pa nakon toga sataraš od 7 jaja,250g mrkve,250g paprike i 250g šampinjona i nešto luka,konzerva slanutka i za desert 50g crne čokolade(85% kakao) i 100g mješano lješnjaci,bademi i čips od kokosa...sveukupno oko 3000kcal...


ček, jel nisi rekao da ćeš jesti 211g ponedjeljkom kad je odmor? bar da si pojeo 300g krumpira i neko povrce i opet si mogao biti nisko s UH ali bar ne bi bilo samo povrce..
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:12
A ispalo je tako,nema treninga pa nema ni ugljikohidrata,a orašaste volim a i zbog testosterona kojeg sam vjerovatno dosta ubio lošom prehranom prije...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 16:55
zasto toliko masnoce? 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 16:33
Današnji jelovnik je bio nekih 400g miješane salate(matovilac,paradajz i zelje) polito sa bučinim i konopljinim uljem i malo jabučnog octa i preko toga još dvije konzerve(250g) Mardešić tune...to sam jeo oko podne...večera će biti,za početak 800g brokule i cvijetače i 150g mrkve,pa nakon toga sataraš od 7 jaja,250g mrkve,250g paprike i 250g šampinjona i nešto luka,konzerva slanutka i za desert 50g crne čokolade(85% kakao) i 100g mješano lješnjaci,bademi i čips od kokosa...sveukupno oko 3000kcal...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 10:46
Uglavnom da...makar sam čitao na da onim 10x10 programima koji se spominju kao jako dobri za nabacivanje mase ljudi znali oslabit iako su dobili puno mase...meni je sad najbitnije da ja vratim svoje zdravlje u normalu i da krenem dizat više od smiješnih 100kg u deadliftu...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 09:40
Veci misic veca snaga :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 09:05
Ma nije mi toliko bitno koliko će mi koji mišić rasti,bitno mi je da ja svaki trening povećam kilaže i formu izvođenja na vježbama i da se osječam jači i općenito da se bolje osjećam,a po ogledalu ću vidit kako šta napreduje...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2014 at 19:42
a kako ces znati da li napredujes u npr prsima, kvadricepsu itd ako ne mjeris? samo ti mjeri sve i rijesi se straha da ces dobivati salo jer ako budes od toga strahovo tesko da ces puno postici jer ces se stalno bojati da si u prevelikom suficitu..samo jedi cisto, budi u razumnom suficitu od 200-300kcal i treniraj jako i nece biti nikakvih problema.
Sretno
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2014 at 18:02
Evo da se ja javim da krećem od sutra sa novim jelovnikom,sutra nemam trening nego krećem u utorak u teretanu ali od sutra ću stavljat u ovu temu jelovnik šta jedem i kako tijelo reagira...inaće,izvagao sam se i vaga pokazala 83 kg,izmjerio sam struk gdje sam najdeblji i to je 85cm,pošto dok sam bio najdeblji imao sam tanke noge i ruke i na njih mi se ne lijepi salo,samo na trbuh i to taj donji dio...tako da ću samo mjerit struk i gledat vagu,ako struk ostaje isti a vaga ide gore valjda to znaći da idem na bolje...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2014 at 11:45
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Nek te to ne opterecuje.. i ja dizem puno manje kilaze nego prije..


pa kad si 2 mjeseca pleso
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2014 at 10:11
Nek te to ne opterecuje.. i ja dizem puno manje kilaze nego prije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2014 at 11:53
Hvala,od utorka krećem sa treningom,vjerovatno ću dizati puno manje kilaže nego što sam prije jer sam izgubio puno kila a i iscrpio svoj organizam svojim glupostima kod prehrane ali šta je tu je...polako se budem vratio...
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2014 at 07:39
eto ga, sretno ;)
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 22:14
Ne radim isti dan vise vjezbi za donji dio,jedan dan mrtvo,drugi cucanj zadnji,a treci dan bugarski,jedan trener mi preporucuje turkish get up i dvije serije sa manjom kilazom na mrtvom,probat cu tako...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.