New Posts New Posts RSS Feed - Trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 09:16
Samo da javim da sam trenutno u plusu 2kg u odnosu na početak,sad je 85 ravno,a struk je ostao za sad isti...inaće,puno se bolje osjećam,pun energije i polako napredujem u treningu...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 09:48
Ok,nisam nešto fotogeničan pa bolje što rijeđe...hehe
Inaće,još danas osjetim čučnjeve što sam radio u subotu...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 09:40
Ma jednom mjesecno se slikaj :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 09:37
Vježbam,jedem,,,vagu ipak pratim da vidim jel dobivam na kilaži a struk mi je mjerilo jer se samo debljam u trbuhu,ali naravno,budem se i slikao svaka 2 tjedna,ili je premalo 2 tjedna da se nešto vidi?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 09:22
Samo ti vjezbaj i jedi.. i slikaj se! To ti jd vaznije od vage.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 08:39
Vaga nakon tjedan dana pokazala 0,7 kg više,sad šta je tih 0,7 to možemo raspravljat...struk je osto isti...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2014 at 12:48
Danas za ručak 2 paradajza i paprika(ukupno nekih 500-600g) sa bučinim i konopljinim uljem i jabučnim octom,3 konzerve Eva sardine u biljnom ulju,ulje sam isprao koliko je išlo...još za desert 150g mješano bademi,indijski oraščići,lješnjaci,bučine smjemenke i kokosov čips i 50g crne čokolade(85% kakao)...
Večera će biti nekih 800-1000 g miješano brokula,cvijetača bijela i zelena pa nakon toga 150g mrkve,150g gljiva i 150g mrkve na kokosovom ulju,300g piletine i 100g džiugas tvrdog sira...
Sveukupno će biti danas 3200kcal...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:43
I odmah se osjeti...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:42
Tjedan dana...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:40
Znaci da dugo nisi trenirao :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:38
Sad mi javlja baš kolega sa kojim treniram da nemre danas trenirat jer ga boli svaki mišić,ja osjetim upalu od utorka ali ipak nije toliko strašno pa ću ipak ić...sad,znam da upala mišića i nije neki znak da je trening bio uspješan ali očito je nešto čim je tijelo dalo reakciju,očito je opterećenje bilo ok...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:33
Stalni izazovi.. nikad borba ne staje :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:30
ma jedem clean,nije to problem,nego mi fali kcal, isto sam stala sad,imam osjećaj da se sve usporilo,opet.
izgleda svi imamo slične probleme,u startu previše smanjimo kcal,i poslije nemaš više kaj smanjivati,i metabolizam uspori.
zato velim,svima da je umjetnost u doziranju hrane.
ja puno čitam o tome,sve kaj stignem,znam dosta fiziologiju,biologiju,kemiju i sv ei svašta,ali kad treba primjeniti na sebi,zapnem.
to je doslovno eksperiment,koji traje dok ne nađeš kaj ti ustavri odgovara.
a,i kad to nađeš opet moraš ubrzo ispočetka jer se organizam navikne,prilagodi, jer mu je cilj sušto preživljavanje,i borba za ono kaj mu oduzmeš, i radi sve da se zaštiti od napada.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:30
Lagani suficit(200-400kcal) na dane treninga a ostali dani na održavanju,radim si od sad jelovnik za cijeli tjedan i nema odstupanja,sve clean namirnice,inaće imao sam jedan dan u mjesecu gdje sam u jednom obroku imao junk meal od skoro 10000kcal ali sad sam rekao da ću taj obrok imat tek kad završim autoškolu(a krećem tek u ponedjeljak) tako da nema ni junka još dosta dugo,a i ako pojedem nešto tako jednom u 2 mjeseca nemre mi se baš nešta zaljepit,pogotovo ako je i iza treninga i jedem 100% čisto svaki dan...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:22
A tesko ce struj ostat isti.. treba svesti dobivanje mase na struku na minimum, znaci jest clean :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:14
Meni prehrana nije problem,mogu jesti čisto,samo što volim jest puno...a što se tiće treninga,trenirat volim,sad još kako treniram samo 3x tjedno svaki trening sam jako nabrijan...meni je najviše sad cilj da sredim svoj smrvljeni metabolizam i postanem jači a nadam se da će kile ić gore a da struk ostane isti...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.