New Posts New Posts RSS Feed - Bimbo 90 days challenge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bimbo 90 days challenge

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bimbo 90 days challenge
    Posted: 30 Studeni 2013 at 13:44

 

Evo i mene, znaci od 1.12.2013 krecem u ozbiljno vjezbanje, pa ljudi drzte fige da i uspijem sto bolji rezultat ostvarit :)

Treniram 5x tjedno, dizanje utega u tih 5 dana svaki dan, rapodijela misica po odredenim skupinama pa svaki dio tijela radim drugi dan. Kardio radim svaki dan 5min prije treninga kao zagrijavanje pa 20min poslje treninga.

Prehrana je ujutro 100g pahuljica + nemasni jogurt 2dcl + mjerica 100% whey gold standard proteina
                      rucak - kako koji dan, ali opcenito bijelo meso, pileci bataci i krilca ili riba i sve sa puno povrca
                     vecera - tuna ili srdela ili druge ribe iz konzerve, posni sir ili domaci svjezi sir uz 2dcl nemasnog jogurta

Skroz sam izbacio kruh, slatko,slano, obicno ulje, masno, gazirane i vocne sokove s udijelom secera. kavu pijem crnu bez mlijeka. Puno zelenog caja dnevno do 5 šalica.

Poslje treninga pijem 2mjerica wheya + 1 mjerica glukoze.

A trenutno mjere tijela su

VISINA: 185cm
TEZINA: 80kg
OPSEG PRSA: 106cm
OPSEG OKO TRBUHA: 95cm
OPSEG BICEPSA: 32cm (35cm STISNUT)
OPSEG NOGE GORE: 51cm
OPSEG LISTA: 37cm

No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 13:46
pomoc oko stavljanja slike? ne znam kako da ju stavim. ono tipa copy-paste ne funkcionira, izbaci mi gresku neku..a drugacije ne znam nit imam omoguceno tipa upload ili tak nes. pa mala pomoc oko toga??
No pain No gain
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:00
Odi na http://tinypic.com/, uploadaj sliku, copy drugi link po redu (IMG) i zaljepi tu Wink



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:04
btw. jedem više od tebe Tongue ali sa tvrdoglavcima se ne kacim previše pa.... Tongue

Ozbiljno, premalo ti je ovo za svaki dan ovako.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:05
ali ja sam svaki dan sit od te hrane, nije da gladujem i tak to..nemam potrebe vise ni jest ali potrudit cu se ajd ajd :P

jel moze imageshack? bas sam sada tam isao radit, prvo sam se toga sjetio
No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:07
No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:08
evo ga, poslusao sam ovo tvoje. hvala :)

eto to je moje stanje na jucerasnji dan navecer. pa za 90 dana ce se valjda dosta promijenit
No pain No gain
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 16:22
Držim fige i sretno
Rezultati ce doci sigurno ako budeš uporan....

Što se tice hrane i ja jedem više od tebe, ali ako kreneš ozbiljno trenirat biti ce i glaaaaaddddiiii

Sretno još jednom
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 20:26
Hvala :D

pa kam vi to stavljate u sebe? pa ja kad i ovo pojedem ja sam sit dobrih par sati xD

evo sad jedem 400g domaceg svjezeg sira, komad pecene piletine i svjeze domace vrhnje. tak da ono sad pojedem i do jutra sam miran xD
No pain No gain
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 08:41
... sretnoooooooooooooo :) ... baš uživam na ovom forumu citajuci sve ... svi mi dajete nadu i optimizam ... sve više i više sam uvjerena da ja to mogu :) ...
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 09:14
Sretno!

I pocni jesti, inace niš od mišica!

Stvarno zadnjih dana susrecem previše ljudi koji tak malo jedu, i onda se ja osjecam kao
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 11:44
morate vi meni pocet slat vase slike od rucka, ko kolko jede, jer ja ne kuzim kolko vi to trpate u sebe hrane ako ovo moje mene zasiti dosta a vi kazete da malo jedem haha bas me zanima to :D

i hvala svima :)
No pain No gain
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 11:45
Moj lavor jedva stane u okvir aparata LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 11:55
e ali ja si ne mogu priustit tak velik obrok kad mi je u prvom planu skembu maknut :D a ti si vec te sve stvari rijesio, ti sada samo zderes i pumpas, uzivas drugim rijecima :) ako bude srece tak cu i ja u skoro vrijeme, cim taj trbuh bude ravan ;)
No pain No gain
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:03
:) Polako.... Uživam u životu to je najbitnije  ... ne zamaram se dali cu škembu imati ili ne.. samo jedem i pumpam.... nijemi bitno koliki postotak BF-a imam.... koliko Mišica.... život je jedan...a sada nisam natjecatelj ...ili profi...da cu paziti na svaku kcal :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:12
a mnei je drugacije, meni je ta skemba crna tocka koju moram unistit haha tak da ono, dok ne nestane, nisam zadovoljan sa sobom i vjezbanjem :) ti si pametnije od mene pa se ne zamaras s glupostima hh

idem sada unistit biceps i silovat vijacu dobrih 30-40min.kardio dan mi je danas ^^ uzivaj stari, cujemo se
No pain No gain
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.