New Posts New Posts RSS Feed - Bimbo 90 days challenge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bimbo 90 days challenge

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:07
No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:05
ali ja sam svaki dan sit od te hrane, nije da gladujem i tak to..nemam potrebe vise ni jest ali potrudit cu se ajd ajd :P

jel moze imageshack? bas sam sada tam isao radit, prvo sam se toga sjetio
No pain No gain
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:04
btw. jedem više od tebe Tongue ali sa tvrdoglavcima se ne kacim previše pa.... Tongue

Ozbiljno, premalo ti je ovo za svaki dan ovako.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:00
Odi na http://tinypic.com/, uploadaj sliku, copy drugi link po redu (IMG) i zaljepi tu Wink



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 13:46
pomoc oko stavljanja slike? ne znam kako da ju stavim. ono tipa copy-paste ne funkcionira, izbaci mi gresku neku..a drugacije ne znam nit imam omoguceno tipa upload ili tak nes. pa mala pomoc oko toga??
No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 13:44

 

Evo i mene, znaci od 1.12.2013 krecem u ozbiljno vjezbanje, pa ljudi drzte fige da i uspijem sto bolji rezultat ostvarit :)

Treniram 5x tjedno, dizanje utega u tih 5 dana svaki dan, rapodijela misica po odredenim skupinama pa svaki dio tijela radim drugi dan. Kardio radim svaki dan 5min prije treninga kao zagrijavanje pa 20min poslje treninga.

Prehrana je ujutro 100g pahuljica + nemasni jogurt 2dcl + mjerica 100% whey gold standard proteina
                      rucak - kako koji dan, ali opcenito bijelo meso, pileci bataci i krilca ili riba i sve sa puno povrca
                     vecera - tuna ili srdela ili druge ribe iz konzerve, posni sir ili domaci svjezi sir uz 2dcl nemasnog jogurta

Skroz sam izbacio kruh, slatko,slano, obicno ulje, masno, gazirane i vocne sokove s udijelom secera. kavu pijem crnu bez mlijeka. Puno zelenog caja dnevno do 5 šalica.

Poslje treninga pijem 2mjerica wheya + 1 mjerica glukoze.

A trenutno mjere tijela su

VISINA: 185cm
TEZINA: 80kg
OPSEG PRSA: 106cm
OPSEG OKO TRBUHA: 95cm
OPSEG BICEPSA: 32cm (35cm STISNUT)
OPSEG NOGE GORE: 51cm
OPSEG LISTA: 37cm

No pain No gain
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.